Ankara Ekibi Iftar Yemeğinde | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ankara Ekibi Iftar Yemeğinde

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
vaaaay bee. yine acayip satışlara geldik desene. olsun bizde güvecimizi evde yerik o zaman.
hiç boşuna debelenme.satıcı sıfatını hak edenleri arkadaşlarımız çok iyi görüyor.
beyefendi,sana alıntı ile ,adresine kadar belirttik.özel davet ettik. hemşerimiz,kardeşimiz aramızda olsun tanışalım kaynaşalım istedik. iftar saatine kadarda sandalyeniz masada bekledi biliyormusun.
karanar usta,sen alım satım işlerinde ayırım yapmazmısın:p

karanar

Kullanıcı
hiç boşuna debelenme.satıcı sıfatını hak edenleri arkadaşlarımız çok iyi görüyor.
beyefendi,sana alıntı ile ,adresine kadar belirttik.özel davet ettik. hemşerimiz,kardeşimiz aramızda olsun tanışalım kaynaşalım istedik. iftar saatine kadarda sandalyeniz masada bekledi biliyormusun.
karanar usta,sen alım satım işlerinde ayırım yapmazmısın:p

yaw davete icabet sünnettendir. tamam adres vardı da şu gün şurada toplanalım mesajı görmedim ben. e henüz takva da çok yüksek değil, maneviyattan da göremeyince ne biliyim, neyse du bakalım hayırlısı :)

ikizceli

Kullanıcı
yaw davete icabet sünnettendir. tamam adres vardı da şu gün şurada toplanalım mesajı görmedim ben. e henüz takva da çok yüksek değil, maneviyattan da göremeyince ne biliyim, neyse du bakalım hayırlısı :)
konuştukça batıyorsun hemşerim. biz manevi görüş olmadığı düşüncesiyle, gününden saatine kadar mesajlarda belirttik.
sende aliveli usta gibi orucun tuttuklarındanmı oldun.:D yoksa zeytin yağı misali,hep suyun üzerindemi olmayı seversin.:mad:
bir hakkın kaldı hatırlatayım.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@karanar ustam yaa şimdi beni anladın mı
Hem saat tarih bildirmez
Hemde yağ gibi üste çıkar
Ben günde 20 saat forumdayım tarih saat verse görürdüm
@ikizceli abim kendini affettirmek için
Bir şeyler yapması lazım :rolleyes:
Bide şunu diyeyim
Sen bu sakallılara uyarsan daha çok çekeceğin var
Vayy be ne kötüyüm:cool:

karanar

Kullanıcı
Hem saat tarih bildirmez
Bide şunu diyeyim

yaaa haklıymışın kardeş sen ya. ben ne bilirdim hacı böyle olacağını. ama olsunn. o güveç hakkımıııız, söööke söke alırıızzz :)

ikizceli

Kullanıcı
Hem saat tarih bildirmez
Bide şunu diyeyim
size 20 değil günde 120 saat zaman olsa ne fark eder. sizler için çok endişeleniyorum çokkk.:p :p
içinde bulunduğunuz ruh hali sizi ne kadar da yakınlaştırmış bir birinize benzetmiş.
size benim dualarım yetmez. en iyisi nefesi kuvvetli birini bari bulmak gerekir. yoksa çok yazık olacak çokkkk.:p:p
herkes görmesin diye linkini atmıyorum. gerçi siz mahçup olmazsınız ya .sizde bu pişkinlik varken yine bir şeyler gevelersiniz.
konunun 4 sayfasına girin 0020 de yazdığım mesajı ,yine asi ustanın gün olarak yazdığı mesajı bir okuyun. gözünüze birer .. gözlüğü takın. :p :p yine bu kafayla zorlanacağınızı düşünüyorum. o zamanda;
iftarıda bekleyin,kolu komşuyu toplayın anlamadığınızı sizi tanıyanlar olarak belki anlatabilirler.
tabiki sizlerin iftarı hangi zamansa. bizim iftar saatimizi bilmiyorsunuz ya.:p:p ALLAH ın garipleri ,ne olacak sizin bu haliniz:p:p :D :D

Üst Alt