Ankara Ekibi | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ankara Ekibi

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@komana ustam
Bu arada haritalarda ki güzargahlar ilginç
Bi teker teker gelseniz
İyi olacak da
Sizleri de tek yakalamak zor

karanar

Kullanıcı
Hayırdır kanka ne oldu tokatta.
Kim ne yaptı uleeen kankama tokatı dar ederim valla:p

terör zamanlarıydı usta. ben dağa sardım renoyu. jandarma gitme dedi ben gittim. arabanın dinamo bozuldu kaldım dağbaşlarında. güç bela geri dönüp saldım dağdan aşağı arabayı. saolsun bir benzinciye kadar gitim. Allah razı olsun benzinci, sabah aramış elektrikçiyi. ben uyandığımda adam işini bitirmek üzereydi. :)

karanar

Kullanıcı
Ben kuzu gibi adam mı buldum :(
Kilon uyuyor ama hal ve hareketlerin pek öyle demiyor
İyi ki @karanar ustam gibi 100 kilo değilsin
Yoksa vay halime
Karanar ustam biraz zarif ol benim gibi
Ben 99 kiloyum
(Karanar ustam yanlış anlama
Burdaki lafım @ikizceli abiye
Yani benden senin gibi 3 tane çıkar :D
Demek istiyorum )

bu saatten sonra ekmek yemek yok. 80 kiloya düşüyim de sen gör bakalım. aaah gençlik ah :)

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
Gelin ustam gelin
Başımın üstünde yeriniz var
Gelin size bir Besni Tava yedireyim;)

Bunu okur okumaz
İçimden ''anammm'' dedim ama:eek:
Rengimden odadaki arkadaşlar bir sıkıntım olduğunu anladılar
Ben @Tevfik abim ile otursam
Daha sağlıklı olur ustam;)
Yapmayın etmeyinnn:(
Abi malatyada olsaydım güzel olurdu ama malum istanbula döndüm..
Artık walkman ustam ile otururum bende (ne kadar sagallı olsada ) :D

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
nasıp olursa gelmek ısterım ankara ustam ınsallah bır cay ıcmek ısterım sızlerle :)
herzaman bekleriz ustam nezaman istersen ben ekibi anında toplarım bir ikizceli ustam çok yogun oluyor:D:D:D:D:D artık bakarız bir yoluna.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili dostlar hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyor kutluyorum yüce mevlam ağzınızın tadını bozmasın.. dostluğunuzu kardeşliğinizi daim eylesin inşAllah...
mekanın ustaları seçilen bir bölgede toplansa güzel bir etüt çalışmasından sonra nokta tespiti yapıp sponsor veya bütçesi müsait olan arkadaşların katılımıyla bu yerde resmi bir çalışma yapılsa bu çalışmanın başından sonuna kadar her aşaması sitemizde yayınlansa çok sükse yapar diye düşünüyorum dostların gönül birliği güç birliğine güç birliği kazanç birliğine dönüşür inşAllah...

karanar

Kullanıcı
Sevgili dostlar hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyor kutluyorum yüce mevlam ağzınızın tadını bozmasın.. dostluğunuzu kardeşliğinizi daim eylesin inşAllah...
mekanın ustaları seçilen bir bölgede toplansa güzel bir etüt çalışmasından sonra nokta tespiti yapıp sponsor veya bütçesi müsait olan arkadaşların katılımıyla bu yerde resmi bir çalışma yapılsa bu çalışmanın başından sonuna kadar her aşaması sitemizde yayınlansa çok sükse yapar diye düşünüyorum dostların gönül birliği güç birliğine güç birliği kazanç birliğine dönüşür inşAllah...

süper fikir ustam, belgesel tadında nefis de bir film çekerdik kazıya. valla ben varım.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Ben kuzu gibi adam mı buldum :(
Kilon uyuyor ama hal ve hareketlerin pek öyle demiyor
İyi ki @karanar ustam gibi 100 kilo değilsin
Yoksa vay halime
Karanar ustam biraz zarif ol benim gibi
Ben 99 kiloyum
(Karanar ustam yanlış anlama
Burdaki lafım @ikizceli abiye
Yani benden senin gibi 3 tane çıkar :D
Demek istiyorum )
maşaallah ,41 kere maşaallah. biz senin kurbanlık olduğunu biliyoruzda ,bu kadar semiz olduğunu bilmiyorduk. sevindik. tam dişimize göre imişsin.:D

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
işareti ile bölgesi ve ekibi ile uygun görülen bir yerde severek hazırım hocam. en büyük arzumdur. yeterki uyum içinde ,emeğe deyen kapasitede bir yer olsun. para için söylemiyorum. amaç ,hedefi gözünden vurmanın başarısını tatmak ve yapılabilirliğini herkese bir örnek mahiyetinde sunmak. sonrası da devletin bileceği iş.

Üst Alt