Ankara toplantısı | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

Ankara toplantısı

sempatik_06

Kullanıcı

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Galiba haklısınız kusura bakmayın hassas yapımdan kaynaklanıyor olabilir. Kursumuz var ise özürdülemek bizde acizlik olmaz. Kalender insan yapısını taşıyorum galiba. Kimseye yanlışımız olmaz.olamaz...
Saygılarımla... Ha birde bize övey evlat davranışı yapanlar çok oldu belki de budur bendeki...
biz kardeşiz yok öyle şeyler olmaz bizde yoksa bunca yıldır ekip olarak dost kalamazdık kardeşim.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
ikizceli abimi çok iyi anlıyorum,
insan istiyorki en azından katılım olsun,
olumsuzda olsa katılım olsun.
çok güzel fikir saol ıkızcelı ustam, fakat bana ait olan bıryer yok, benım bıldıgım bıryer yok vss..
konuyu açan kişi bakıyor, vay be 50 kişi konuyu görüntülemiş, yazan kişi sayısı 5,
doğal olarak moral bozuluyor. faydamız olsun yararımız olsun dıye çaba göster, biride zahmet edip 2 kelam yazmasın.

ikizceli ustam, yazmam yardım etmem dıyor ama, herkez bilirkik bunu yapamaz. merhametlidir o.
katılımcı arkadaşlar biraz özveri, armut piş ağzıma düş olmuyor işte her zaman.

karanar

Kullanıcı
Galiba haklısınız kusura bakmayın hassas yapımdan kaynaklanıyor olabilir. Kursumuz var ise özürdülemek bizde acizlik olmaz. Kalender insan yapısını taşıyorum galiba. Kimseye yanlışımız olmaz.olamaz...
Saygılarımla... Ha birde bize övey evlat davranışı yapanlar çok oldu belki de budur bendeki...
Allah c.c. mahzun olanları sever. tevazü gerçektende çok güzel bir huydur kardeşim ama fazlası kendi canını sıkar.seni yeni tanıdım ama adabını beğeniyorum, Rab Teala bozmasın inşaallah.
yine de fazla alıngan olma.sana da bu ağabey tavsiyesi olsun. üzerler seni.canını sıkarlar bu lain dünyada. bu arada üvey evlat muamelesine girmiyorum bile, hamdolsun sitemizde böyle bir şey yapacak kimse yok. dışarıda yapan olursa da,o kendi zavallılığının aynasıdır.dua et ona Allah c.c. hayırla ıslah etsin onu. tamam gel hadi çay içelim. beni de duygusala bağladın.:(

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
İlk öneriyi ben yapayım
gelecek olan arkadaşları
dünyanın ve TÜRKİYE nin
Medeniyetin incisi olan İZNİK te
ağırlamak isterim
metin usta ömrümde birkez gördügüm iznik o gündür bu gündür aklımdan çıkmaz iyi fikir aslında iznikten sonra mekeceye de uzanmak lazım iyi yıllar ustam.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
bir dostumuzun,bir ustamızın değerli bir kardeşimizin, ,yaklaşık 7000 yıllık tarihi geçmişi ile,bir çok medeniyete başkentlik yapmış, çinisiyle zeytiniyle ün yapmış, şirin bir çoğrafyaya davetinden büyük onur duydum.
engin yüreğine sağlık metin ustam. bu nazik ve anlamlı davetine gönülden teşekkür ederim.
zaman içinde genel bir değerlendirme mutlaka yapılacaktır. kalbi sevgiler sunuyorum.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
bir dostumuzun,bir ustamızın değerli bir kardeşimizin, ,yaklaşık 7000 yıllık tarihi geçmişi ile,bir çok medeniyete başkentlik yapmış, çinisiyle zeytiniyle ün yapmış, şirin bir çoğrafyaya davetinden büyük onur duydum.
engin yüreğine sağlık metin ustam. bu nazik ve anlamlı davetine gönülden teşekkür ederim.
zaman içinde genel bir değerlendirme mutlaka yapılacaktır. kalbi sevgiler sunuyorum.
güzel yerdir iznik gezmeye doyamazsın gölün kenarın az soluklanayım desen sivrilerden nefes alamazsın kaçarsın oradan pamukova ya .

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
iznik pek tekin bir yer değildir, bunu metin usta da iyi biliyordur. o halde anlıyorumki iznikde güvenli bir köşesi var metin ustanın. yoksa çok kalabalık bir grubu iznikde pek rahat ettirmeyeceklerdir. ustanın bir bildiği olmalı.

MAMİ

Kullanıcı
İlk öneriyi ben yapayım
gelecek olan arkadaşları
dünyanın ve TÜRKİYE nin
Medeniyetin incisi olan İZNİK te
ağırlamak isterim
S.A...Dile getirildiği gibi güvenli bir yer varsa veya geçici, güvenli bir yer sağlanır sa -ki METİN abim yaş tahtaya basmaz-mekan süper olur....
Hele siz bir de abimin ev sahipliğini, görün,tadı damağınız da kalacaktır,bilin ki abimin ev sahipliği ve dostluğu bulunabilecek en büyük definelerden birisidir...Şahsen dost edinme ,birine dostum deme konusunda ince eleyip sık dokuyan birisi olarak abime kefilim,kefilliğimi kabul edene tabiii...Hadi hayırlısı bakalım...