ankara ustaları toplantısı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

ankara ustaları toplantısı

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Cevap: ankara ustaları toplantısı

mesafeler dolayısı ile bizler malesef katılamadık ustalarım fakat ortamın güzelliğini ve sıcaklığını fotoğraflarla bize aktardınız. Allah dostluğunuzu arttırsın

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

siz, değerli ustalarımızı böyle dayanışma içinde mutlu yanyana dostluk içinde görmek güzel. çok güzel bir anı daha eklediniz hafızalara. dostluğunuz daim olsun.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Afiyet olsun
Muhabbetiniz daim olsun;)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

hiç bir kan bağı bir yakınlığı olmayan,ayrı topraklarda dünyaya gelmiş,hayatlarının bir döneminde yolları çakışmış insanların,çıkarsız,riyasız ,saygının sevginin zirve yapıp muhabbetle bütünleştiği ,sözde değil özde dostluğun bütün güzelliklerinin doyasıya yaşandığı bir gün.
ben kendi adıma ,insani değerlerin doyumsuz özelliklerini kendilerinde bulduğum dostlarımı tanımış ve onlarla beraber olmaktan sonsuz bir mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum.bu gün içinde kendilerine kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. bu günümüzü ,yanımızda olmamış olsalarda kalben kutlayan dostlarımızada muhabbetle ,gönül dolusu sevgilerimi sunuyorum.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

hiç bir kan bağı bir yakınlığı olmayan,ayrı topraklarda dünyaya gelmiş,hayatlarının bir döneminde yolları çakışmış insanların,çıkarsız,riyasız ,saygının sevginin zirve yapıp muhabbetle bütünleştiği ,sözde değil özde dostluğun bütün güzelliklerinin doyasıya yaşandığı bir gün.
ben kendi adıma ,insani değerlerin doyumsuz özelliklerini kendilerinde bulduğum dostlarımı tanımış ve onlarla beraber olmaktan sonsuz bir mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum.bu gün içinde kendilerine kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. bu günümüzü ,yanımızda olmamış olsalarda kalben kutlayan dostlarımızada muhabbetle ,gönül dolusu sevgilerimi sunuyorum.

bir mukabele ustam güzel insanlar la karşılaşmayı ALLAH her kuluna nasip etsin görüştügümüzün ertesinde tekrar ne zaman görüşecegiz diye bekler olduk işte enbüyük defineyi RABBİM Bize buldurmuş gerisi boş bence .

ikizceli

Kullanıcı

700 üzerinde konusu olan bir kardeşimizin,burda yuvamız kabul ettiği bir camiada,özelini bile samimice paylaşması,siteye verdiği önemi açıkça göstermesine rağmen,konunun herkesçe olmasa bile bir çoğumuz tarafından görülmemesini anlamakta zorlanıyorum.
ben yorumlarımda açık ve net yazmayı seven,gördüklerini,anladıklarını içinde tutmayıp kaleme döken bir kardeşiniz olarak,bu konuda hissettiklerimi bu saatte kaleme aldım nedense.
insanlar sevmediklerine bile özel bir gününde nezaketen bile olsa bir hayırlı olsun derler.
kendimi,aileye evlatlık verildiğini bilmeyen bir çocuk gibi hissetmeye başladım.
bu sadece benim duygularım beni bağlar. okuyan her kardeşime kalbi sevgiler.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

selamunaleykum,

ustalarım abilerim,yine güzel bir güne güzel bir dostluk göstergesine imza atmışsınız,herzamanki gibi yine orda olmak istemek ve yine bundan mahrum kalmak, ahh ahh dedirtti.

Allah c.c muhabbetini ve dostluğunuzu daim etsin.herşey gönlünüzce olsun.

ikizceli

Kullanıcı

selamunaleykum,

ustalarım abilerim,yine güzel bir güne güzel bir dostluk göstergesine imza atmışsınız,herzamanki gibi yine orda olmak istemek ve yine bundan mahrum kalmak, ahh ahh dedirtti.

ve aleykümselam bozkurt kardeşim.
gönül ne kahve ister ne kahvehane
gönül sohbet ister kahve bahane,
dizelerinin verdiği manada ,sevdiklerimizle bu ruh halindeki bir birlikteliği oldu. zamanı ve imkanı olan diğer arkadaşlarımızlarda beraber olmayı çok isterdik.
hele sizin olumlu bir notunuzu görseydik, gelişli gidişli yerinizi ayarlar hava alanındada karşılardık. bize doğru atılan bir adıma koşarak gidecek bir yüreğimiz olduğunu siz bilemezseniz başkaları hiç bilemez diyor kalbi sevgiler sunuyorum.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

selamunaleykum,

bozkurt ustam artık ankara da geleneksel hale gelmiş ankara ustaları günlerini istanbul la yılda birkez beraber yapsak diyorum bizim reis asiavcı istabulunki de siz olun yerde bolu gölcük olsun derim ALLAHA emanet olunuz.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

700 üzerinde konusu olan bir kardeşimizin,burda yuvamız kabul ettiği bir camiada,özelini bile samimice paylaşması,siteye verdiği önemi açıkça göstermesine rağmen,konunun herkesçe olmasa bile bir çoğumuz tarafından görülmemesini anlamakta zorlanıyorum.
ben yorumlarımda açık ve net yazmayı seven,gördüklerini,anladıklarını içinde tutmayıp kaleme döken bir kardeşiniz olarak,bu konuda hissettiklerimi bu saatte kaleme aldım nedense.
insanlar sevmediklerine bile özel bir gününde nezaketen bile olsa bir hayırlı olsun derler.
kendimi,aileye evlatlık verildiğini bilmeyen bir çocuk gibi hissetmeye başladım.
bu sadece benim duygularım beni bağlar. okuyan her kardeşime kalbi sevgiler.

ikizceli ustam saygılar sunarım ;););););) (alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)

Üst Alt