Ankara Ve Kervan07 Ustalarımız

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
zorlu hayat şartlarında mücadele ederken,benim için kıymetli zamanınızdan ödün vererek,klavyeye tuşladığınız her bir harf için sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim...tebrikleriniz ve güzel temennileriniz beni onure etti...
beni VİP ile taçlandıran sevgili saygı değer @aliveli44 ustamın ve sitemizin genç,dinamik,adaletli,terbiyeli,efendi ve en önemlisi bizlere değer veren ve sahip çıkan çok kıymetli site yöneticisi @BoZKurT ustama teşekkürü boç bilirim..

iyiki varsınız ve iyiki burdayız
sevgi ve saygılarımla kervan07
kervan ustam hayırlı olsun sitemiz adına yerinde bir karar olmuş sizin adınıza da sevindim sitemize emeginiz oldukca çoktur sanalda da olsa görmüş geçirmiş bir insan oldugunuz belli.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
arkadaşlara çok teşekkürler ederim mesele rütbelerde degil önemli olan kalplerdeki güzellikler arkadaşlar gerisi hikaye ben sosyal ve siyasi yerlerde çok görevler ve rütbeler aldık önemli olan gönüllerdeki rütbeler .
s.a.ustam evet dediğiniz gibi en güzeli kalp güzelliğidir
ama siteye yeni üye olmamla beraber sizdeki yumuşak kalpliliği
fark etmemek mümkün değil ustam siz bu yetkiyi hak ediyorsunuz.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
s.a.ustam evet dediğiniz gibi en güzeli kalp güzelliğidir
ama siteye yeni üye olmamla beraber sizdeki yumuşak kalpliliği
fark etmemek mümkün değil ustam siz bu yetkiyi hak ediyorsunuz.
ustam önemli olan yapıcı olmak ben her toplumda insanları kırmamaya çok dikkat ederim ancak kafasının arkasın da farklı düşüncesi olan insandan da hiç hoşlanmam insanın özü sözü bir olacak onun içindirki biz ankara da güzel bir ekip oluşturduk .

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
zorlu hayat şartlarında mücadele ederken,benim için kıymetli zamanınızdan ödün vererek,klavyeye tuşladığınız her bir harf için sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim...tebrikleriniz ve güzel temennileriniz beni onure etti...
beni VİP ile taçlandıran sevgili saygı değer @aliveli44 ustamın ve sitemizin genç,dinamik,adaletli,terbiyeli,efendi ve en önemlisi bizlere değer veren ve sahip çıkan çok kıymetli site yöneticisi @BoZKurT ustama teşekkürü boç bilirim..

iyiki varsınız ve iyiki burdayız
sevgi ve saygılarımla kervan07

güzel ve hoş ifadelerin için asıl teşekkürü ben borç bilirim.saolasın, eksik olma. mahçup ettin beni.
inş ilerki zamanlarda yükselmekte olur, efendiliğin duruşun ve bunu foruma yansıtmış olman, bunların hepsi etken elbette.
bize vakit ayırıp bizlerle birlikte zaman harcadıgın ıcın bende cok tesekkur ederım.

konunun dışına cıkacak olursak, şöyle bir hususu belirtmek isterim,
sitemizde gercekten bu ünvanlara layık olan başka arkadaşlarda var,
onlar zaten kendini belli ediyor, hatta bu yorumu okuduklarında bu bende olabilirim diyen kişiler onlar,
bize zaman verin, sitemiz buyudukce sırası ile bunlara yer ayırcaz,
burada esas olan mesaj sayısı değildir, bunu birkere kafanızdan çıkartın,
bazen soru gelıyor, benım mesaj sayım cok, bende ünvan almak istiyorum dıye.
mesaj sayısı önemli degıl, hal ve hareketler önemli, ve bu sebeple bunu onurla ve gururla soyluyorum, ünvan alacak
çok arkadaş var, ama herbirine bu ünvanları vermekde olamıyor malesef.
dediğim gibi zamana bırakalım, bu forumda her birey hak ettiği yere gelir, dost ahbap ilişkisi gütmüyoruz,
şu adam çubuk yapıyor, şu adam ci-haz yapıyor, şu adam bişeyler yapıyor diye yalakalık yapıp ünvan vermıyoruz.
konuyu uzattım ama, beni anlıycagınızı umuyor, sevgilerimi saygılarımı sunuyorum.

Allah c.c hepimizi güzel şeyler ile karşılaştırsın.