Ankara yüksek ihtisas hastanesindeyim | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ankara yüksek ihtisas hastanesindeyim

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm.

Tum dostlardan allah c.c razı olsun. Dualarinz ile ins sifa buldu ve bulacak.
Bugün oglen görüşünde durumu gayet iyi idi. Doktorlar yogun bakım suresini 2 gun uzattilar. Kalp ritmi olmasi gereken düzeye ulaşmadı. Ins oda olucak.

Bu surecte mesaj yazan arayan tum abi ve arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler ederim. Bugün bir iki saat vakit buldum, ikizceli abime misafir oldum.saolsun çok guzel ağırladı, hoş muhabbeti ile bizi mutlu etti.saolsun varolsun.

Hepinize gönülden selamlar sevgiler saygılar. Allah a emanet olun.
Rabbim tum hastalara sifa versin inş.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
çok güzel haberler bunlar bozkurt'um. hem kayın babanın şifa buluyor olması ve hem de ikizceli ustamız gibi harika bir ustamız ile beraber geçirdiğiniz bir kaç saatte olsa güzel geçen o zaman.
inşallah dualarımız yine sizle. en kısa zamanda tamamen sağlıklı olduğunu duymayı da bekliyorum.
ikizceli ustama gelince inşallah belki bir gün bizede kısmet olursa tanışmayı çok arzu ediyorum. selametle.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
çok güzel haberler bunlar bozkurt'um. hem kayın babanın şifa buluyor olması ve hem de ikizceli ustamız gibi harika bir ustamız ile beraber geçirdiğiniz bir kaç saatte olsa güzel geçen o zaman.
inşallah dualarımız yine sizle. en kısa zamanda tamamen sağlıklı olduğunu duymayı da bekliyorum.
ikizceli ustama gelince inşallah belki bir gün bizede kısmet olursa tanışmayı çok arzu ediyorum. selametle.
vallaha harbici ustam ankara istanbul ekibi havalar kızdırmadan tam ortada buluşsun sizide geçerken izmit iskelesinden alırlar ikizceli ustam da güzel kahvaltı hazırlar bende çayı demlerim azıcık is koksam da bu arada sizde ikizceli ustamla tanışır hasbihal edersiniz harbici ustam nasıl olur bozkurt ustada buraday ken.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selâmünaleykum,
Her isde bir hayr vardır derlerye, rabbim bu vesile ile, hep görüşmek istediğim abilerim ile görüşmeyi nasio etti. Gönül isterdi üzücü bir olayla böyle bir buluşma olmasın. Ama nasip kismet işte. Ins baska zamamda yine görüşmeyi nasip eder rabbim.

Asiavcı ustam
Ikizceli ustam
Karekukır ustam

Saolsunlar akşam beni yine misafirleri ettiler. Cok guzel.muhabbetin ardından ayrıldık. Evet arkadaşlar site uzerinde nasıl görüyorsanız aynen oyleler hatta dahada iyiler.sizden iyi olmasınlar tum sicak kanliliklari ile agirlayip muhabbetlerini eksik etmediler.

Ankara ustam, saol varol sen yoktun ama, Selamın geldi, ilgi ve düşüncelerin geldi. Eksik olma saolsn.senide gormek isterdim tabi.busefer nasip olmadı, başka zaman inş.

Aliveli44 dostum, beni aramssın lakin telefonu duymadım. Yarın görüşmek uzere inş.

Dua larını ve ilgisini eksik etmeyen tüm dostlardan Allah c.c razı olsun. Allah c.c eksikliginizi gostermesin.

Selametle inş.

samsung mobilden tapatalk ile gönderildi.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
gönüller istesin yeter.sizin gibi ninki gibi özündede harbi olan bir kardeşimle tanışmaktan şeref duyarım.
bozkurt kardeşimiz ,hastalık vesilesi ile ankaraya düşünce aradık,bu gün iki kez buluşma onurunu yaşadık. dostane bir beraberlik içinde ,doyumsuz sohbet etme imkanı bulduk. hastamızın durumunun iyiye gitmeside sevincimizi ziyadesiyle yükseltti. kendilerini yakınen tanımaktan duyduğumuz mutluluğuda belirtmek isterim.
inşaallah lütfeder gelirseniz,sizide candan bir muhabbetle karşılayacak dostlarınız olduğunu biliniz yeter. sağlıcakla.

Son düzenleme:

karanar

Kullanıcı
rab teala acil şifalar versin inşşaalah. aman ustalar bu tip şeylerde biraz daha temkinli davranalım. araç lazım olur, dua lazım olur, bu tip durumlarda herşey ihtiyaç vesilesi olur. hazır olmaz.. keşke organize olup Bozkurt kardeşimize geçmiş olsuna gitsek,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ANKARALI ustamızın hakkınıda teslim etme gereği duyuyorum.
işleri nedeniyle aramıza katılamamasına rağmen,
devamlı aradı,hastamız hakkında bilgiler aldı,ihtiyaç olması durumunda manen verdiği destek gibi maddende ustamızın yanında olduğunu deffatle belirtti. kısaca fiziken olmasa bile güzel kalbi hep yanımızdaydı. sağolsun var olsun. sözde değil özde dostluğuk insanı olduğunu bir kez daha bizlere gösterdi.

Üst Alt