Ankara | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ankara

Warning

Kullanıcı
@karanar paşam dünden Razı :) neden dünden Razı diyorum ben bugün yazıyorum onun için :D :D mübarek insan maşaallahı var hemen yarın gidelimmi diye soruyor :) :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

xenon

Kullanıcı
Davete Hicabet etmek gerekir keşke yakında olsaydım gelirdim @ankara ustamın çayını bi içmek nasip olmadı :) olur inşaallah gelebilseydim kestane keyfi olurdu amma soba vamı soba :) :) :)

olmaz olur mu üstadım soba tam keyiflik hava sobanın yanı başına oturup sohbet muhabbet etmeye

Warning

Kullanıcı
olmaz olur mu üstadım soba tam keyiflik hava sobanın yanı başına oturup sohbet muhabbet etmeye
Üstadım hiç sorma yüreğim sızladı sohbeti muhabbeti soba etrafına toplanıp elektironik eşyadan uzak olup hal hatır sormayı sohbet etmeyi özlemişiz inşaallah mevlam hayırlısıyla durum vaziyet vakit nasip ederse geliriz inşaallah

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Davete Hicabet etmek gerekir keşke yakında olsaydım gelirdim @ankara ustamın çayını bi içmek nasip olmadı :) olur inşaallah gelebilseydim kestane keyfi olurdu amma soba vamı soba :) :) :)

ustam inşallah bir gün sıcak bir sobanın başında isli çayımızı yudumlar sohbet ederiz kısmetse allahın izniyle

Warning

Kullanıcı
ustam inşallah bir gün sıcak bir sobanın başında isli çayımızı yudumlar sohbet ederiz kısmetse allahın izniyle

Amin inşaallah Üstadım hayırlısıyla muhabbete dahil sohbete nail oluruz eh be Üstadım çayda is kokmasa olurmu Tadı orda mübarek

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Amin inşaallah Üstadım hayırlısıyla muhabbete dahil sohbete nail oluruz eh be Üstadım çayda is kokmasa olurmu Tadı orda mübarek

önemli olan dostlarla bir olmak inan insan karunun hazinesini bulsa böyle dostlugu bulamaz sagolsun ustalarım hepsi bir birinden güzel insanlar ALLAH bize böyle bir şans vermiş tüm arkadaşların böyle bir dostluk yumagı kurmasını isterim .

ASİAVCI

Kullanıcı
bunu başarmış olmak öncü önder olmak arkadaşlara benim için cok büyük sevinç sitede bazı arkadaşlarda yazıyor filanca arkadaş ziyaretime geldi filanca arkadaş alo dedi bunlar güzel şeyler başara bilenlere

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
bunu başarmış olmak öncü önder olmak arkadaşlara benim için cok büyük sevinç sitede bazı arkadaşlarda yazıyor filanca arkadaş ziyaretime geldi filanca arkadaş alo dedi bunlar güzel şeyler başara bilenlere
ustanın girişimleriyle ankarada birlik oluştu ASİAVCI ustamın bu işte çok emegi vardır.

Üst Alt