Ankaralı bizim ekip diyorum çay diyorum | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ankaralı bizim ekip diyorum çay diyorum

ASİAVCI

Kullanıcı
Cevap: Ankaralı bizim ekip diyorum çay diyorum

bencede arazi olsun hekez bu işe gönül vermiş arkadaşlar tabancalarınıda getirsin
(cubuklar yani) ufaktan yoklamalar ve değerlendirmeler yaparız :) :)

xenon

Kullanıcı

bencede arazi olsun hekez bu işe gönül vermiş arkadaşlar tabancalarınıda getirsin

kesinlikle olması gereken ustama katılıyorum belkide ben orjinal bir işaret getirecegim arazi ortamında ;)

Son düzenleme:

xenon

Kullanıcı

ustalarım yarin yagmur yagma ihtimaline karşı kapalı bahce evimiz de hazır öğle saatlerinden itibaren bahce müsait her türlü tets yoklama yapabilme imkanımızda var parmakları ve planlamayı görelim ankaralı ustam

ASİAVCI

Kullanıcı

ustalarım yarin yagmur yagma ihtimaline karşı kapalı bahce evimiz de hazır öğle saatlerinden itibaren bahce müsait her türlü tets yoklama yapabilme imkanımızda var parmakları ve planlamayı görelim ankaralı ustam

sabah 10 ila 10.30 arası buluşulacak arkadaşlar sonra duymadım demek yok ;)

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

evet sabaha görüşürüz iyi geceler arkadaşlar .(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)(alkış)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

arkadaşlar biraz soğuklardan etkilendim. hava malum,yağmasada arazi çamurdur yer ıslaktır.çünkü çok güzel rahmet oldu. ben bu ortamda araziye maalesef çıkamayacağım.oyun bozucuda olmak istemem.aslında üyelerimiz için bir görselde sunardık iyi olurdu. şartlar benim için ve arazi için bence uygun değil.nerdesin dersenizde evdeyim. sağlıcakla...

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

arkadaşlar biraz soğuklardan etkilendim. hava malum,yağmasada arazi çamurdur yer ıslaktır.çünkü çok güzel rahmet oldu. ben bu ortamda araziye maalesef çıkamayacağım.oyun bozucuda olmak istemem.aslında üyelerimiz için bir görselde sunardık iyi olurdu. şartlar benim için ve arazi için bence uygun değil.nerdesin dersenizde evdeyim. sağlıcakla...

acaba desem çıkmazmısın desem ustam ben is kokan adam koptumkoptumkoptumkoptum

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

sen is koktuğun süre gelir gelir. helede sevgiyle pişirdiklerinin lezzetini tatdıktan sonra cennete bile gelir.koptum koptum koptum
nuhterem kardeşim, bu gün için sizlere ayrı ayrı kalbi teşekkür ediyorum. bilhassa verdiğin emek gösterdiğin sevgi için hakkını helal etmeni istiyorum. sizlerle olmak hiç bir şeye değişilmeyecek büyük bir keyifti benim için. kalbi sevgiler...sağlıcakla.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

sen is koktuğun süre gelir gelir. helede sevgiyle pişirdiklerinin lezzetini tatdıktan sonra cennete bile gelir.koptum koptum koptum
nuhterem kardeşim, bu gün için sizlere ayrı ayrı kalbi teşekkür ediyorum. bilhassa verdiğin emek gösterdiğin sevgi için hakkını helal etmeni istiyorum. sizlerle olmak hiç bir şeye değişilmeyecek büyük bir keyifti benim için. kalbi sevgiler...sağlıcakla.

abi asıl sizlerle bir arada olmak güzeldi inanın sohbet muhabbetiniz benim için çok degerliydi tüm arkadaşlara teşekkürler zaman çok çabuk geçdi

xenon

Kullanıcı

acaba desem çıkmazmısın desem ustam ben is kokan adam koptumkoptumkoptumkoptum
güzel gündü kar kış tabiki denk gelmedi bir ara yagmur kar atışdırsada bizim sıcak sohbet muhabbetimize dayanamadı eridi gitdi ankara gurubu olarak verimli ve bir o kadar sohbet muhabbet geçti günümüz asıl gelecek olan videoları seyredin! ikizceli ustamdan ve asiacvı ustamdan. ankaralı ustam mangal şahane cay süperdi ;) açıkcası zaman yetmedi sohbe ve muhabbete uygun bir zamanda yatılımı yapsak ne bu cay bahanemizi! :D :D

Üst Alt