ANKARALI GURME ARKADAŞIMIZA İS KOKAN ADAM | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

ANKARALI GURME ARKADAŞIMIZA İS KOKAN ADAM

Warning

Kullanıcı
Mevlam dostluğunuzu muhabbetinizi artırsın inşAllah köfteyi mangalda gördüğüm zaman pişen köfte değilde yüreğim pişiyor sanki yandım ben yandımm...
köfteyi benden daha çok seven varmıdır acaba dünya yüzünde merak ediyorum...

Ben ben ben ben Ağabeyim bak hiçbirşeyden geri kalmıyorum Değilmi nede olsa ciminliyem yaw senide çok seviyem haberin ola :D :D :D :D :D :D

Warning

Kullanıcı
Afiyet bol şeker olsun Allah cc muhabbetinizi daim eylesin inşaallah @ankara ustam maşallah maşallah işleri güzel Yolunda afiyet ola yanlız @ankara ustam üzme bu Kardeşini daha bekletme seni sevenleri büyüğümüz olarak muhabbet ve Hoşgörü rica ediyorum haberin olsun darılmaca yok Kardeşlere kardeşlerinde ağabeylere ;) ;)
not: üzme seni seven kardeşin warning'i

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Afıyet olsun. Hep yönetıcelere. Olmasın bu ıkramlar üstadlar bu sıtedesızlerın yazdıklarını okuyanlar var sözlerle. Yorumları paylaşanlar. Var :):):) Allah dostluğunuzu. Ebedı kılsın.
osi kardeş,nereli olduğuna baktım,ankara görünce garibime gitti.yöneticiler tarafından kaç kez etkinlik yapıldı,sağır sultanlar bile duydu. ülkenin bir çok bölgesinden dostlarımız geldiler sağolsunlar.teşrif edenler bile bir bir farklı yerlerden toplandı. sen ankarada olupta katılmaman bizlerin noksanlığı olmamalı. eğer bu birliktelikte olmak istiyorsan yapman gerekeni biraz düşün.
ankaralı ustamız gibi is kokmaya hazırlan.
ustamızın çayınımı kendisinimi özledim karar veremiyorum.

Üst Alt