ankaralı ustamızın kayın babası; | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

ankaralı ustamızın kayın babası;

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
“Ya Rabbi Sen dünyanın kainatın sahibisin.Her canlıyı yaratan Sensin.Benim ve her canlının Rabbi de Sensin.tüm kullarına hak ettiğimiz gibi değil lutfunla ve merhametinle muamele eyle.Bizleri bağışla. Senden şifa bekleyen hastalarımıza acilşifalar deva bekleyen dertlilerimize deva ihsan eyle.Dualarımızı Senin güzel isimlerin hürmetine,habibin hürmetine kabul buyur. Aminnnn…“

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
arkadaşlar bu gün oldukca iyi gelişmeler oldu babamın durumu iyiye gidiyor olması gereken üçüncü operasyona vucudun hızla iyileşmesi sebebiyle gerek görülmedi ALLAH GERÇEKTEN YARDIM ediyor cumartesi günü doktorların yüzde yirmi şansı var şuan kendine baglı dedigi gelişmeler hızla devam ediyor ALLAH kimseye yaşatmasın bir ay oldu hastane kapıları adresimiz oldu dugalarınızı bekliyoruz ustalarımızın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum ALLAH razı olsun yarın görev icabı antalyada olacagım hafta sonuna kadar kendinize iyi bakın

kazanova

Kullanıcı
selamünaleyküm babanınız iyi olduğu haberi bizleride memnun etmiştir sizleri tanımasakta define mekanı üyeleri olarak bir yardımımız olursa ne mutlu bize biz hastaların şifa bulması için 500 yasini şerif okutturuyoruz her kişi bir yasin okuması lazım yani bunun için 500 kişi yasini şerif okuması lazım şifa (ALLAHTAN) bir yasin benden ALLAH acil şifalar versin saygılarımla.