Vefat Ankaralı Ustamızın,

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim benim için büyük bir kayıp oldu çok sevdigim ve deger verdigim bir kişiydi 10 yıl belediye başkanlıgı yapmış altın da binek aracı bile olmayan kişiydi devletin tek kör kuruşuna tenezzül etmemiş yani yememiş yedirmemiş içkinin tadını bilmeyen sıgara dudaklarına deymemiş insandı islamı yaşamına uygulamış onun içindir ki siyasetten uzak durmuş yoksa bugün ankara da alımlı çalımlı gezenlerin yanından geçemeyecegi kişiydi ALLAH RAHMET EYLESİN ismini yazmıyorum kendi de istemezdi .

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
tum arkadaşlarımın öyle fakat ANKARA ustamızın yeri bende bir başkadır haberi mesajıyle şehir dışındayken öğrendim nee kadar cabalasamda defin işlemine yetişemedim
İKİZCELİ USTAMIZIDA ALARAK taziyeye gittik ALLAH GANİ GANİ RAHMET ETSİN mekanını cennetle taçlandırsın ankara ustamıza vede kederli ailesine başsağlığı dilerim
ustam bizler can dostlarız iyiki varsın .

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
sevgili kardeşimiz ,ankaralı ustamızın, kayınpederinin, vefaatını üzülerek ,sizlere bildirmek istiyorum.
bir çoğunuzun bildiği gibi,hastahanede tedavi altında idi.
ustamıza ve ailesine sabırlar dileklerimle,merhuma YÜCE ALLAH tan sonsuz rahmet niyaz ediyorum.
ustam sagolasın .

gölge

Kullanıcı
sevgili kardeşimiz ,ankaralı ustamızın, kayınpederinin, vefaatını üzülerek ,sizlere bildirmek istiyorum.
bir çoğunuzun bildiği gibi,hastahanede tedavi altında idi.
ustamıza ve ailesine sabırlar dileklerimle,merhuma YÜCE ALLAH tan sonsuz rahmet niyaz ediyorum.
allah rahmet eylesin ailesine sabır ihsan eylesin