Aranan yalak taşı

Bomonti alş

Kullanıcı
K bakmayın burası muhabbet sitesi değil arkadaşlar ustalar zaten ben çözmüşüm 1132 yerimizde mal var

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
K bakmayın burası muhabbet sitesi değil arkadaşlar ustalar zaten ben çözmüşüm 1132 yerimizde mal var
Bak arkadaşım seni bir daha uyarmak zorunda kalmıcam. Çok biliyorsun çözüyorsun madem neye ihtiyacın var. Herkesin işi gücü var. Evine ekmek götüreni var. Millet boş zamanında gelip cevap veriyor zaten. Siz daha neyi acele ettiriyorsunuz. Kusura bakmayın da kimse sizin keyfiniz gereği anında dakik cevaplar veremez. Zaten bu uslübunuzdan sonra birşey söyleceği varsa da söylemez. Öncelikle uslub ve aceleciliğinizi düzeltin. Bu size son uyarım.

Bomonti alş

Kullanıcı
Bak arkadaşım seni bir daha uyarmak zorunda kalmıcam. Çok biliyorsun çözüyorsun madem neye ihtiyacın var. Herkesin işi gücü var. Evine ekmek götüreni var. Millet boş zamanında gelip cevap veriyor zaten. Siz daha neyi acele ettiriyorsunuz. Kusura bakmayın da kimse sizin keyfiniz gereği anında dakik cevaplar veremez. Zaten bu uslübunuzdan sonra birşey söyleceği varsa da söylemez. Öncelikle uslub ve aceleciliğinizi düzeltin. Bu size son uyarım.
Biz galiba sizinle bir konuda anlaşamıyacağız aceleci tavır diyorsunuz ya işte yanıldınız biz mağaranin kapısına 18 beiti vurduk 18 beit hz mevlananin beiti 18 sır ilk sır dinleden başlar devam eder içinde sabırda vardır lütfen ustam bana sabretmeyi öğretmeyin ben çok iyi bilirim ben acele etmiyorum bakın siz üst düzey yoneticisiniz beni yargılayacak mesaj atana kadar iki kelam edip ortamı toparlaya bilirdiniz saygılar

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Biz galiba sizinle bir konuda anlaşamıyacağız aceleci tavır diyorsunuz ya işte yanıldınız biz mağaranin kapısına 18 beiti vurduk 18 beit hz mevlananin beiti 18 sır ilk sır dinleden başlar devam eder içinde sabırda vardır lütfen ustam bana sabretmeyi öğretmeyin ben çok iyi bilirim ben acele etmiyorum bakın siz üst düzey yoneticisiniz beni yargılayacak mesaj atana kadar iki kelam edip ortamı toparlaya bilirdiniz saygılar
Estafirullah ben yöneticilerin en altının en altıyım. Siz aldanmayın rengime. Size acele ediyorsunuz dememdeki kastım şuan sitede kimse yok. Yani dağın balında bağırarak türkü çığırsan ne çığırmasan ne kimse seni duymadıkça. Bekleyin bir kaç saate gelen gelir cevap veren verir. Sonuçta kimse bu forumda sigorta + maaşla çalışmıyor ki aktif olsun. Sizi yargılayan yok sadece insanlara acele ettirmeyin. Siz o 18 beiti 18 saniye de mi vurdunuz? Herşeyin bir zamanı var bi bekleyin.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Konuyu yanlış yere açarsanız ustalar gitmeyebilir. Konuyu fotoğraflı işaretler kategorisine taşıyorum. Ayrıca konu başlığı ile konuya uygun içerik yazınız. Yardımmı istiyorsunuz bilgimi veriyorsunuz ayırt etmek zor.

Kader25

Admin
Kasayı almışlar.
Etrafında boşluk bakın.
Bir ihtimal bir oda olabilir.
Var ise metal tespiti yapın.
Sinyal yoksa ugrasmayiniz.
Bu tür yerler zamanında işlem görmüştür.

KOMAGENE

Vip Üye
hafızam beni yanıltmıyorsa bu üye başka nickle banlandı
konuya gelirsek burdaki tüm yönetici ve üyeler adminlerde dahil site sahibi hariç burda şirket çalışanı yada paralı işçi değil
keyfimizin istediği konuya kurallar dahilinde yazar istemediğine yazmayız :)
mesela ben yorum yapmam hele sunak olan bir taşa yalak denmişse hiç yapmam🤣