Aranızda Bulunamadığım Için | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Aranızda Bulunamadığım Için

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Ustam Mevlam hayırlı uğurlu etsin inşAllah gönlüne göre bir ekmek kapısı olur...
ustam yeraltı görüntüleme işi bizim işede uyarmı...;)
ALLAH Razı olsun,Uymazmı ustam şimdiden torosların üzerinde birkaç mezar ve tünel buldum,Yeni olduğum için bakamadım,Zamanla bakma fırsatı sözü aldım,İşleri çok yoğun

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
hayırlı olur işallah sen acemiliğini orada iyiçe at (kahkaha) (kahkaha)yer altıyla ilgili yetişmiş bir arkadaşımız olarak yine katılırsın :D:D
Ustam radar taraması olduktan sonra definecilikteki acemilik önemli değil,Acemilik derken definecilikmi yoksa radar mı anlayamadım!Yerin altını resmen görüyorum tabi bilen için

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Erdem ustam şimdi benim aklımı çeldin bu zavazingodan bizde edinebilirmiyiz maliyeti nedir dağa bayıra götürülebilecek durumdamı merak ettim...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
RD 1000 ve RD 8000 kullandıklarım,RD 1000 37-40 bin arasında ve 4 tekerli bir alet dağda bayırda zor olur kullanımı düzlükte elinden birşey kaçmaz öğrenilmesi çok çetrefilli tanımak çıbıkta olduğu gibi zaman alıyor,Lazım olursa yakında araba verdiklerinde zimmetliyecekler bana işte ozaman bakalım dediğinde sorunsuz bakarız İnşaAllah

PARDUS-66

Kullanıcı
slm ustalarım bu yeraltı görüntüleme cihazları hakkında yardımcı olursanız sevinirim hangisi en iyi işi görür tekrar tşkler