Arkadaşlar acil yorum

Alfa Romeo

Kullanıcı
Cevap: Arkadaşlar acil yorum

Bu bir Eyer Taşıdır, üzerine oturup, baktığı istikamet incelenmeli..Bir kaç yüz metre mesafede ya Kayalık bir yükselti ya da Tepelik bir alan olmalı, araştırmayı orada dikkatlice yapın..Ön tarafında daire içine aldığım yere boşluk kontrolunu ihmal etmeyin..Ayrıca Eyer'in sağında veya solunda ayak koyma yeri varmıdır ??

3MQB.jpg

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Dere derken kuru da olabilir,su yoluda olabilir..Ben olsam önce çeşme veya kaynakta olabilir onu bulurdum,en güzeli o olurdu.

Son düzenleme:

TRUVA

Admin

acaba bu kiliseyi nereye koydular yukardaki tepede mi yoksa aşağıda girişte mi..eee dereyi de unutmamak lazım e birde kaplı alt mezarı birde tepecik yığmayı he birde ana kaya üzerinde işareti onun altında belki gitmiş olabilir bir odayı
nasipse gidip bakacam kardeşim.çevreye hakim tek tepe olarak söylediler.mezarın farkındayım.kilise olduğununda farkındayım.Yerinde bir inceleme yapıp gerekli bilgi ve resimleri nasipse paylaşırım.hafta sonu gelsin gidecem. başka görüş ve fikri olan kardeşim varsa paylaşabilir.

murda34

Kullanıcı

usta öncelikle S harfine benzer işaret arazi yapısıdır büyük ihtimalle S harfine benzer işaret binek taşına yakınmı eğer öyleyse sen o taşa bin 10 15 metre ilerle etrafı bi süz S işaretine benzer bir akan dere olabilir kuru dere olabilir ona benzer bir arazi yapısı göreceksin eminim. kolay gelsin bu arada Allah yar yardımcın olsun

lefter

Kullanıcı

güzel eğer konyada mı :))

KANAS_USTA

Admin

Üçgenler :
mağaranın doğu köşesinde bulunan sarı renk kesme taşın içini
mağaranın doğu köşesinde toprağa gömülü beyaz renk kesme taşın içini
arkaki varsa kırmızı taşın altında kapı var
ayrıca çeşmeyi bahsetmediğin için es geçiyorum