Arkadaşlar Bu Deveye Ne Dersiniz... | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaşlar Bu Deveye Ne Dersiniz...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Arkadaşlar bu deveye ne dersiniz...
Tek resim kusura bakmayın...

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam hakikaten benziyor ama bu tarafta dikkat çekici pek bişey yok gibi öbür tarafı nasıl acaba açık yer varmı bunun gibi görsellerin hep alt tarafda mezar odası olur onun için öteki tarafı veya ön arka kısmı görülmesi gerek diye düşünüyorum saygı vede sevgiler ustam

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili dostlar bölgede birkaç deveden biri iş yoğunluğundan gidip inceleme yapamadım önümüzdeki günlerde inşAllah zaman ayırmaya çalışacağım etrafta ne tür emareler var gittiğimde fotolama imkanım olacak kısmende olsa sistemle alakalı bilgilerinize ihtiyacım var teşekkür ederim...

Mirkut

Vip Üye
Devenin on tarafinda fazla uzak degil yerde yerlestirme bir kaya ya noktalama yapacakyada yon verecek. Diger bur hususta devenin arkasindakinide ben tavuga benzettim onunda altinda olma ihtimali cok yuksek ve ibik burdan net gorunmuyor ona gorede olcum yapilmali oda eger ibik varsa yine devenin noktasina goturebilir.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
MUHTEREM HOCAM,senin ki yatmış uyukluyor. sağ gözü acaba açıkmı nereye bakar. önce alt önden oda girişine bakardım üste doğruda odasına. varsa amenna.
sonra alttaki kabartma da iki göz benzeri oyma yapılmış. bakış açılarına dikkat eder boşluk ve maden tespiti yapardım. yakındır.
sonra da başımı kaldırır kafanın istikametine sonra da arka ok istikametine biraz mesafeli incelerdim.
mutlaka ,ayağına bir şeylere takılır. maden tespitini inşaallah yeterince yapıyorsundur.
bazen kapalı gözde bir şeylere gebe olabilir. senden kurtulacağını sanmam. kolaylıklar ve hayırlı olmasını diliyorum.

A21MEDLi

Vip Üye
lacivert usta devedeki işçilik güzel,bu deveyi ilk etapta defineyle ilişklendirmek istemiyorum,bu zamanenin yol tebelası olarakta değerlendirmek gerekir,
defineyle ilişklendirirsek,buralarda namlı yolu ve açık veya kapalı mağarayı anlatıyor,açık mağara varsa mağaranın civarında dikili kaya ara derim.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Hocam yeni çubuklarımı yaptım evdeki denemelerim beni hayretler içinde bıraktı mükemmel çalışıyorlar henüz arazide denemedim Allah cc. razı olsun bu mıntıkaya gittiğimde çubukların bülbül gibi şakıyacağı inancındayım kısmet hayırlısı olsun diyelim inşAllah...

Üst Alt