Arkadaşlar Bu Deveye Ne Dersiniz... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaşlar Bu Deveye Ne Dersiniz...

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Kiymetli @Lacivert24 ustam,
Bazan comezler haddi asip heyecanla laf soyler. Bizim beyanimizi da boyle mazur gor ijsallah.
Resmi inceledim. Once deve ile tavuk/Kus sirt sirta sanmistim. Sonra baktim sirt sirta olmalarinin bir mantigi yok. Ayrica tavuk veya kus cusse olarak deveden kucuk olmasina ragmen burada neredeysse devenin 2 kati buyuklugunde.
Sonra tum toplumlarda kucuk buyuge tabi olurken deve neden kusa tabi olsun.
Sonra yine baktim, deve ile kus sirt sirta degil yan yana.Lakin ters istikamete bakiyorlar, Neden? Ve yine tasin bazi parcalari kirilmis. Devenin ve kusun arka kisimlari onemliydi, bizi bundan mahrum etmisler.
Yol ustu tabelasi olan deve bu deve olmaz. Olsa bile
korsan tabeladir. Baktiklari istikameti siz gorunce olayi cozeceginize inaniyirum.
Hurmetlerimi sunarim.

Her nefs ölümü tadacaktir.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kiymetli @Lacivert24 ustam,
Bazan comezler haddi asip heyecanla laf soyler. Bizim beyanimizi da boyle mazur gor ijsallah.
Resmi inceledim. Once deve ile tavuk/Kus sirt sirta sanmistim. Sonra baktim sirt sirta olmalarinin bir mantigi yok. Ayrica tavuk veya kus cusse olarak deveden kucuk olmasina ragmen burada neredeysse devenin 2 kati buyuklugunde.
Sonra tum toplumlarda kucuk buyuge tabi olurken deve neden kusa tabi olsun.
Sonra yine baktim, deve ile kus sirt sirta degil yan yana.Lakin ters istikamete bakiyorlar, Neden? Ve yine tasin bazi parcalari kirilmis. Devenin ve kusun arka kisimlari onemliydi, bizi bundan mahrum etmisler.
Yol ustu tabelasi olan deve bu deve olmaz. Olsa bile
korsan tabeladir. Baktiklari istikameti siz gorunce olayi cozeceginize inaniyirum.
Hurmetlerimi sunarim.

Her nefs ölümü tadacaktir.

biz sizi hiçbir zaman çömez görmedik ustam bilesin yorum için teşekkür ederim...

MAVRAN

Vip Üye
Sevgili dostum yeni gördüm hakkını helal et. Aslında mağara olması gerekirken burada yok belki istikameti üzerinde olur, yanılmıyorsam birkaç deve olduğunu söylüyorsunuz belki bize kervanda dolu Deveyi buldurursunuz. Bu devedede bir emanet olur boş olması zaten biraz imkansız dönem istilası yemediyse.
Ancak sizin için bu iş kolay olsa gerek ALLAH yardımcınız olsun. Yakın olsada biraz antreman yapsak.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
FARKLI TECRÜBELERİN YORUMLARA YANSIMIŞ OLMASI ,
değerlendirme açısından büyük zenginlik. sağ olsunlar konuya giren ustalarımız,kendi tecrübeleri ışığında yorumlamışlar.
şüphesiz,her görüş ,arazi üzerindeki ,kazanılmış tecrübelerin konuya aktarılmasıdır.
eğer,soygun yememişse, deveyide arkasına ilave edilmiş ,tepeye doğru istikamette karşılığı olması gerektiğini düşündüğüm gizeminide bir kenara bırakıyor,sadece önde alt kısımdaki kabartma ve üzerindeki küçük oymaların karşılığı olmalı diyorum. maden tespiti yapılmasını da tavsiye ediyorum.

Üst Alt