arkadaşlar bu kayaya yorumlarınızı bekliyorum | Define işaretleri ve anlamları

arkadaşlar bu kayaya yorumlarınızı bekliyorum

madhunter

Kullanıcı
Cevap: arkadaşlar bu kayaya yorumlarınızı bekliyorum

inat kardeş paylaşımın belliki bir yaşam bölgesi.biraz daha yakından çeşitli ibareler aramalısın.bulduklarını paylaşırsan ustalarda yardımcı olmaya çalışır.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

güzel bir yer arkadaşım ancak birazdaha resimler eklersen konuya çok daha iyi yorumlar alırsın çevrede kapalı yerler var gibi bu tür yerler de boşluk ararsan sonuca daha çabuk gidersin ancak kaçak kazıdan uzak dur.

inat

Kullanıcı

kayanın karşısında bu oyuk kaya var oyuk kayanın yanında büyük sal taşın üzerinde bu işaret var.

A21MEDLi

Vip Üye

işaretlediğm yerlerin dışında + karşıda (geniş kapılı) görünen açık mağaranın kapısında dur,karşıya bak iyi gözlemle..

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

kaya falan değil bildiğimiz kale burası, mahzeni varmı buna bakılmalı, üzerinde ve yakın cevresinde tek para ve yüzeydeki metal bulgular araştırılmalı. kale romaya ait ise fenerlinin dediği kartal falan gibi bir kuş, bir aslan, bir kaplumbaga olmalı. bunları bulursan devamını fenerli ustam sanırım size anlatır.

çeşmeler veya su dehlizleri, bunlara ait bir iz kalmışmı. o dehlizler de önem arzedebilir.

benim öncelikli tavsiyem acilen bu alanda komple gezerek tek tek kontrolü yapman yönünde olucak. tekde 30 40 cm yi gören makina seni boş cevirmez orda.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

kardeş zaten zeminden başlayıp tepeyece giden merdivemler var kale yeri yaşantı yeri tören alanı yada elit mezarlık alanı incelemeni yap ne olduğuna karar ver ona görede çalışmanı sürdür

Üst Alt