Arkadaşlar Bu Resim Ve Yazı Ne Demek Istiyor | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaşlar Bu Resim Ve Yazı Ne Demek Istiyor

yoksul

Kullanıcı
maddi değeri yoksa, TASVİRden dolayı saklamak da uygun düşmez.
Tabiki ELHAMDÜLİLLAH müslümanım ve son peygamber Hz.MUHAMMED as. iman etdim,,bu fotonunda Meryem anamızın ve de İsa as.resimleri olamayacağını biliyorum lakin böyle güzel bir resimden acaba kaç kişide vardır? bir de böyle düşünmek gerekir.Eğer bir tarihi değeri yoksa veya yasa dışı bir tehlikesi de yoksa açık artırma satışa çıkarmayı bile düşünürüm

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Tabiki ELHAMDÜLİLLAH müslümanım ve son peygamber Hz.MUHAMMED as. iman etdim,,bu fotonunda Meryem anamızın ve de İsa as.resimleri olamayacağını biliyorum lakin böyle güzel bir resimden acaba kaç kişide vardır? bir de böyle düşünmek gerekir.Eğer bir tarihi değeri yoksa veya yasa dışı bir tehlikesi de yoksa açık artırma satışa çıkarmayı bile düşünürüm

fotoğrafı bir hiristiyan bul, ona göster. O fotoya bakarken sende yüzüne bak. ne tepki verecek.
çok heyecanlanırsa pazarlığa başla. (keyif);):)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Yapılan sanatın küçük hacimli olması sizi aldatmasın her sanatın bir ederi vardır tabi alıcısına bağlı olarak bence kilise ikonu...

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
komedi ya :D millet kazı yapar define bulur adamlara sinema bileti gibi kilise kartı çıkıyor hemde pvc kaplı:d yabi bu işin şakası hangi kiliseye ait olduğunu bulun yazıyı okutun belkide filmlerdeki ki bi kasaya götürür:D

yoksul

Kullanıcı
fotoğrafı bir hiristiyan bul, ona göster. O fotoya bakarken sende yüzüne bak. ne tepki verecek.
çok heyecanlanırsa pazarlığa başla. (keyif);):)
aynen böyle yapmayı düşünüyoruz belli mi olur birisi çıkar elli yüzbin verir ---zengin bilmem kimin falanca zamanda giydiği dona milyonlarca dolar veriyor bu kartın don kadar kıymeti yok mu yani hern ne olursa olsun ALLAH ı ve ALLAH ın kuranında cennetlik olan 7 kadından biri olarak bahsedilen yani KURAN-I KERM e yazılacak kadar mübarek olan Meryem Anamızı ve onun peygamber olan ve şu an dahi yaşadığı söylenen ve de kıyamete yakın yeryüzüne zuhur edecek olan İSA as mı hatırlamaya vesile olan bu kart vizitin eğer el yapımı bir sanat değeri de varsa parayla ölçülemez diyorum inanın bana eğer nadir birşeyse bir kazan altın az gelir

yoksul

Kullanıcı
komedi ya :D millet kazı yapar define bulur adamlara sinema bileti gibi kilise kartı çıkıyor hemde pvc kaplı:d yabi bu işin şakası hangi kiliseye ait olduğunu bulun yazıyı okutun belkide filmlerdeki ki bi kasaya götürür:D
ZEBUN ustam beni güldürdün ALLAH da seni güldürsün Aklıma bir söylenti geldi anlatayım işadamlarından biri arkadaşıyla ABD ye gitmişler lokantada yemek yerken masaya pet şişeyle su getirmişler bizimki demiş ki Türkiyeye gidince ben de bu sudan yapayım çok beğendim demiş yanındaki arkadaşı ona gülmüş sen şaşırdın galiba bizim orada bunu kim alır diye ama adam gelir gelmez pet şişe suyu yaptıymış o ilk çıkan pet şişe suyu bugün iç piyasada bulmak zor çünkü duyduğum kadarıyla bir arap ülkesi tüm çıkan mamülü kaptmış suyun adı ŞAŞAL-belli mi olur bizim define de bu kartvizit olur (umut dünyası nedersin ustam)

yoksul

Kullanıcı
şu yazıyı çözelim arkadaşlar ben bir kiliseye göstermek istiyorum ama yine de ne yazdığını önceden bilirsek en azından hata yapma riskimiz azalır diye düşünüyorum bir bileni bulmaya gayret edelim şu yazıyı çözelim arkadaşlar. Bu yazı ibranice değil gerçi KUDUS İbrahim as dan sonra gelen dinlerce hep kutsal sayıldı kartda MERYEM ana tasfiri olduğundan büyük ihtimalle bizans yazısı olabilir çünkü ermenice değilmiş tek harfi bile benzemiyormuş

Manyetik

Kullanıcı
Yunan alfabesi...okutulması sonuc için daha iyi olur...

Üst Alt