Arkadaşlar Burada Neler Görüyorsunuz?

walkman

Kullanıcı
İşaretimizin baktığı yön doğudur.

Taşın hemen sağ tarafında dikkate çekici bir işaret daha

Tüm arkadaşların katılımını bekiyorum.

Özellikle aliveli44 ustam senin yorumlarını bekliyorum.Bildiklerinizi ve tecrübenizi forumda bizlerle paylaşınız :)

Son düzenleme:

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
f3569ddeefe489699efc698e6d097129.jpg
üst sağ köşedeki kayaların yakın resimleri varsa çözüm önerileri için faydalı olacaktır. Mavi ile çevirdiğim iki kayanın yapısı diğerleri ile uyuşmuyor sonradan oraya getirildikleri izlenimi veriyor.
Kırmızı çizgiler istikametinde boşluk uygulaması muammayı çözecektir.
Evet ilk bakışta erkeklik organına benziyor, ama benim çekincelerim var. Doğanın azizliğine uğramış bir hayvan figürüde olabilir. Ancak her iki durumdada boş bir yer olmadığını, bir kaç odalı mahzen ve mezara ev sahipliğini yaptığını söyleyebilirim. Kolay gelsin.

walkman

Kullanıcı
Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler. Sizleri yönlendirmek istemem ancak dikili taş üzerinde birden fazla insan figürü görmekteyim bu konuda haklılık payım nedir?

İkizceli ustamı da davet edelim konuya bakalım ustamız ne diyecek?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
KOMANA USTAMIZ bizlere yorumlayacak pek bir şey bırakmamış.

sadece cinsel organa benzetemediğimi söyleyebilirim. alandaki kayalar yerleştirme.
baktığı kısımda önem arz eder,incelenmeli. doğala ters bir şeyler mutlaka görünmeli.

walkman

Kullanıcı
Komana ustam haklılık payınız var taşlar diğerlerinden farklı. Söylemiş olduğunuz taşların resimleri malesef elimde yok. Ancak tarfş ettiğiniz yönde başka bir işaretli taş daha var onu da ekliyorum.Gidince çekmeye çalışırım.

ikizceli ustam teşekkürler

Resimdekilerin sizce olma ihtimali nedir?

Son düzenleme:

walkman

Kullanıcı
ikizceli ustam baktığı yönde Üstteki resimdeki işaret ile benzer bir işaret daha. İki işaretin ok yönü birbirini gösteriyor ve aralarındaki mesafe yaklaşık 10-15metre

Son düzenleme:

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
814284c975244645900edeca116e5af5.jpg
acaba benzetiyormuyum diye bayağı tereddüt ettim. Bu yüzden suret mevzusunda bir şey yazmadım, ama görüyorumki benim gördüğümü sende görmüşsün, demekki bu konuda mutabıkız. Burası için artık, Anıtsal Alan dememiz için bir engel yok.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
KOMANA USTAMIZ bizlere yorumlayacak pek bir şey bırakmamış.

sadece cinsel organa benzetemediğimi söyleyebilirim. alandaki kayalar yerleştirme.
baktığı kısımda önem arz eder,incelenmeli. doğala ters bir şeyler mutlaka görünmeli.
Estağfurullah ustam elinize su dökemeyiz, kırk fırın ekmek misali..:)

walkman

Kullanıcı
komana ustam yukarıdaki 6.mesajımı tekrar düzenledim bilginize.