arkadaşlar burdan ne görebiliriz....

İRON

Kullanıcı
Cevap: arkadaşlar burdan ne görebiliriz....

hayal kurmak çok güzel valla yorumları okudukça ben boş boş bakıyorum millet kuşu domuzu yılanı görüyor diyorum..bunlar hep amerikan oyunu :D

erzurumlu alfa romeonun çok güzel bir yazısı vardı..bakmak görmek anlamaına gelmez diye sizinkide öle olmasın sakın..yanlış anlamayın beni ama ben bn bunları sağlam kaynaklara dayanarak sitede paylaştım sadece milletin fikirlerini alamk için ve bir çok arkadaşımızda beni gayet yanıltıt diyebiliriz.tamam görmeye bilirsin ama gülmeye ne gerek var çok komik bir şey olduğunu sanmıyorum...ama yinede ehr görüşe saygımızı koruyoruz.saygıar sevgiler.tşlr selametle kalınız inş...

İRON

Kullanıcı

yaa usta allah c.c yüzünden gülücükleri eksik etmesin inşallah c.c
güzel kardeşim onlar bakmakla-görmek arasındaki farkın güzel örnekleridir.
fakir-baba kardeşim kızmassa,bir kaç örnekte benden,beyin jimnastiği olsun
.

1077764.jpg

201208.jpg

screenjyj.bmp

fotoranun.jpg

resim0uku.jpg
.

amedli kardeş istersen sendeki resimleri ile paylaştığım resimleri bir karşılatır bakalım.sence ardaki fark yok mu.???yada ne kadar fark var..?

Son düzenleme:

İRON

Kullanıcı

beyler aslanın yelesine ile aslan ile kaplumbağa arasındaki noktaya dikkatinizi çekmek istedimm.

selçuk

Kullanıcı

ak saçlı cantar ustayı tebrik ediyorum burası boş değil ama imkan gerektiren bir araştırma istiyor.
buraya kayada toprakta kumda suda en az 10 mt gösteren gpr radarla bakmak gerek bu cihazlar maksimum 18 mt dir conrad gpr xd ultra ile bakılırsa giriş boşluk her ne varsa cam dahi olsa görülebilir.
Ben şahsi görüşüm bu işleri yapan yani saklayan insanların bizden daha akıllı olduğunu düşünüyorum.sözüm meclisten dışarı kimse beni yanlış anlamasın