arkadaşlar burdan ne görebiliriz....

TRUVA

Admin
Cevap: arkadaşlar burdan ne görebiliriz....

Aslan ve kablumbağayı gördük.bu aslan ve kablumbağanın baktığı tarafı niye görmüyoruz.resmi yokmu?

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

hayal kurmak çok güzel valla yorumları okudukça ben boş boş bakıyorum millet kuşu domuzu yılanı görüyor diyorum..bunlar hep amerikan oyunu :D

A21MEDLi

Admin

hayal kurmak çok güzel valla yorumları okudukça ben boş boş bakıyorum millet kuşu domuzu yılanı görüyor diyorum..bunlar hep amerikan oyunu :D

yaa usta allah c.c yüzünden gülücükleri eksik etmesin inşallah c.c
güzel kardeşim onlar bakmakla-görmek arasındaki farkın güzel örnekleridir.
fakir-baba kardeşim kızmassa,bir kaç örnekte benden,beyin jimnastiği olsun
.

1077764.jpg

201208.jpg

screenjyj.bmp

fotoranun.jpg

resim0uku.jpg
.

İRON

Kullanıcı

niye kızayım ki amedli 21 kardeşim bakmak ile görmek arasındaki bir fark bu.görenler gördü görmeyenlerede ALLAH c.c görmeyi nasip eylesin.ne diyim her görüşe saygımız var.selametle....

İRON

Kullanıcı

ben senin çözünürlüğü düşük pikseli zayıf alanı net ama uzaktan gören tek foton ile ancak bunları gördüm. 2 dakikada ve hiçbir program kullanmadan çıplak göz ile.

şimdi ben senin istediğini yaptım sıramı savdım. sende benim istediğimi yap fakir baba ustamız. :)

dahasını da yeni resimlerden sonra bulayım. nedense domuz ve kuş yok burda onu daha küçük yaptılar sanırım. net resim verde onu da görelim.

6098fkr.jpg

maşallahın var be mubarek sendkei gözlerde projektör gibi yani.baya iyi yakalamışsın ama kaçırdıklarında var yok değil yanii....görüşlerin için tşlr mubarek sağol varol...saygılar..

İRON

Kullanıcı

KAYALARDA BU HAYVAN BETİMLEMELERİ HARİÇ ALTTAKİ KANAL İLGİNÇ GELDİ
YILDIZ KOYDUĞUM YER ARAŞTIRILMALIDIR DİĞER KAYA YÜZEYLERİNDE İŞÇİLİK GÖRÜNMÜYOR

8610bbdid.jpg

s.a asi usta iki hayvan açık bir şekilde net görünmektedir.çizgiyi iyi yakalmışsın ama dahada göremedkileirnz var inş. onlarıda zamanla aydınlatacam.kısmet olursa yakınlarda açılmış çukuruda göstercem...bi izniALLAH c.c asi usta saygışar sevgiler....selametle kalınızzz....

İRON

Kullanıcı

Bu sekilde ne istesen onu görürsün buradan birton sekil cikar tabi hayal gucun kuvvetli ise :)

aga malaesef dediğine katılamayacm çünkü ne istesen değilde orda ne varsa onu görürsün..benim burdan kast etmek istediğim bir çok kaya çıkar karşımıza ama baktığımızda doğl görünümlü hayvan figürlerini göremediğimiz için es geçip gidiyoruz..ve elin yabancısı gelip buraları ve buna bnzer yerleri gördüğünde elini sıvayarak çalışmaya başlar..burda yakında ne deemek isstediğimi kanıtlayacak resimler atarım inş..musaiyit bir zamanda...görüşlerin için çok tşlr kardeş.allah c.c yar ve yardımıcımız olması dileği ile...

İRON

Kullanıcı

4319watermark1aaphp.png

yaşlılık hoş görün fotografın üzerinde tahrifat yapmıştım eklemeyi unuttum...

elinize sağlık ömrünüze ocağınıza berek cantar usta..benimde azda olsa göstermek istediğmin birini yakalamışsınız.kaplumbağanın kafasındaki insan kafasını.(alkış)(alkış) tebrik ederim...cantar usta b hayal gücüne dayanmaz bana göre fügür varsa var yoks ayok.bizim gözlerimiz alışmış küçük işaretlere kabartma oyma işaretlere..ama bunları gördükçe her kayaya farklı gözlerle bakmak mecburiyetinde hissediyorum kendimi.bilemem katılırmıınız.ama bunu bir kaç kişiye gösterdim banaa sadece güldüler.bende onlara güldüm...çünkü bakıyorlar ama göremiyorlar..yinede çok tşlr mubarek görüşelriniz.için....saygılar svgiler...