Arkadaslar hepinize merhabalar iyi aksamlar dilerim | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaslar hepinize merhabalar iyi aksamlar dilerim

TRUVA

Admin
Kalp olan kayanın oradan 20 m gibi soldaki kayalara bak kapatılmış bir yer olacak. malzeme orada.

TRUVA

Admin
Ustam bisey sorucam girisi gosterdigin ust tarafta iki tane yuvarlak içine âldigin yer nedir kiriyimmi
Yok kırmayın.Kaya üzerinde işaret ettiğim yuvarlaklar ve çevresindeki işaretler sağdaki girişle alakalı olan işaretlerdir. Neden giriş dedim onu teyit etmek için çizdim. giriş dediğim yönden bu kayayı resimlemiş olsaydın.kaya yüzeyinin emarelerini daha net çizerdim

kafkasya

Kullanıcı
Yok kırmayın.Kaya üzerinde işaret ettiğim yuvarlaklar ve çevresindeki işaretler sağdaki girişle alakalı olan işaretlerdir. Neden giriş dedim onu teyit etmek için çizdim. giriş dediğim yönden bu kayayı resimlemiş olsaydın.kaya yüzeyinin emarelerini daha net çizerdim
Ben en kisa zâmanda videosunu da aticam sol tarafta taslikli tepe gibi biryer var oraya neyâpayim

TRUVA

Admin
Ben en kisa zâmanda videosunu da aticam sol tarafta taslikli tepe gibi biryer var oraya neyâpayim
Sol tarafta ifade ettiğim alanı kayaları ne görüyorsan resim yada video çekersen ayrıntılara bakarız. Baktıktan sonra hareket et. Rastgele işlem yapma

kafkasya

Kullanıcı
Videoyu yavaş çekinki ayrıntılar kaybolmasın.
Yerinize kimseyi çağırmayın, sitemizde birlikte çalışma teklifi, ekip toplamak gibi çağrılar yasaktır. Ustaların yorumlarını dikkate alarak sonuca gitmeye çalışın.
Eyvallah ustam tamam

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Merhaba. Öncelikle aramıza hoşgeldiiniz. Pek fazla zamanım yok,sık sık çıkmak zorunda kalıyorum. yani anlık görünüp gidebiliyorum. O yüzden hızlı bir şekilde anlatımınızı yapıcam.

Çok yanlış bir nokta da işlem gerçekleştiriyorsunuz. Ana kayanız etrafında incelediğim bitki örtüsünün bana anlattığı kadarı ile doğru ve çok hoş bir alanda ama yanlış noktadan doğru noktaya sırt döndüğünüzü görmekteyim. Bu kısımda cihazsız bir işlem yapmanı zor çünkü anladığım kadarıyla bilgi ve mahiyetiniz bu konuda zayıf buda sizin ilerlemenizde sıfır fayda sağlamakla beraber sizi daima bir hiçe bir zarara bir emekte efor ve zaman kaybına yol açar.

Meğilli alan karşısındaki sar görünümlü tatlı kayalıkta giriş arayın. girişten ziyade bolca mezar alanı arayın. Bu tür alanlarda eşkiyalar yalancı mezar modellerini çok uygular. Açarsınız kemik yok ama bir mezardır içi boştur oysaki mezar doludur siz pes etmişsinizdir. Sizin yapmanız gereken yaban nanesi ile yaban kekiği arasında daha çok kekiğin olduğu alana önem verip yoğunluk göstermektir.

Bitkiler konusunda biraz aydınlanmak adına sitemizde ki bitkiler konusunu muhakkak özetle de dahi olsa okuyarak gözden geçirin. Bu dahi size faide sağlayacaktır biizniALLAH.

Selametle.