Arkadaşlar Kaya Mezarımıdır...acil Yardım.... | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaşlar Kaya Mezarımıdır...acil Yardım....

semihmed

Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar;700 mt.lik bir dağın alttan 100.cü metresinde zirvelik ve ulaşımı zor bi yer.Kaya mezarı olarak gördüğüm yerin yanlarında ve altında ulaşımı önlemek için kayalar kesilip düzlenmiş.Kaya mezarı olarak gördüğüm yerin üstünde yağmurdan korumak için bir uzantı var ve kapı önünde bir balkon var,yanlardan ulaşım olmaması için yontulmuş.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Semih Ustam anlatmana göre çok güzel bir kaya mezarı olmalı resimleme imkanın varsa bu güzel yeri bizlerde bir görsek hani belki bir katkımız olur hayırlara vesile olması dileklerimle...

Ustam konunu fotoğrafsız define işaretleri bölümüne aldım oradan takip edersiniz konunuza foto eklediğinizde tekrar geri alırız...

MAVRAN

Vip Üye
Mekanimiza hoş geldin usta, dilerim Hoşça vakit geçirirsin.
Eğer bu mezarda yatan bu mezarı böyle görüp mezar olduğunu anlayıp resimlemediğini bilse kahrından yeniden ölürdü. Usta böyle güzel yere iki üç resim çeksen ne güzel olurdu.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Mekanimiza hoş geldin usta, dilerim Hoşça vakit geçirirsin.
Eğer bu mezarda yatan bu mezarı böyle görüp mezar olduğunu anlayıp resimlemediğini bilse kahrından yeniden ölürdü. Usta böyle güzel yere iki üç resim çeksen ne güzel olurdu.
ustam beni güldürdün (Allah1 c.c) seni güldürsün bu arkadaşada inşallah yardım ederiz

semihmed

Kullanıcı
Arkadaşlar resim var ama siteye atamıyorum,hatta videosu bile var halatlarla indik ama dairesel olarak son 3 metresine ulaşamıyoruz...

Üst Alt