Arkadaşlar Yardımınıza Ihtiyaç Var Acill | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaşlar Yardımınıza Ihtiyaç Var Acill

Kenan_616161

Kullanıcı
Yorumlayamadıgım için sizlere yolladım dağların ortasında bi yer oturak taşının arkası sırt yamaç hemen kenarında göle dogru kurumus ırmakta var

Kenan_616161

Kullanıcı
Babaconda gece nin yarısı nasıl çekeyim şu anda kaçtık ordan sesler geliyor tırmanan başladık uzaktayız çöktük bekliyoruz şu anda ay ışığından kendimizi zor görüyoruz işaretler e iyice bakın

tuncers

Kullanıcı
kenan ustam gittiğinde tavuğun ibiği var mı ona bak eğer ibiğinin çıkıntısı varsa kaç tane ibiği var onu say sonar o kadar adım tavuğun gerisine doğru adımla ya da tavuğun ibiği yoksa emanetler heman kaynın altındadır. tavuğun ayağı yoksa ibiği felan varsa giriş gine kayanın altındadır. ezan okunduktan sonra gidin oraya cinler varsa sabah ezanından sonra size hiç bişey tapamazlar bide biyeri kazmadan önce okumayı unutmayınn

Kenan_616161

Kullanıcı
Duaları biliyorum da acayip tırstım pusuda bekliyorum yazdığım mesajları montun altından yazıyorum ışık çıkmasın diye dönebiliriz hala sesler var etrafta hayırlısı artık bilgi veririm size teşekkür ettim sanmaki bilgiyi aldı bi daha yazmaz emin ol çıkarsa görecegim seni burdan bulurum seni Allaha emanet ol

Moderatör tarafında düzenlendi:

tuncers

Kullanıcı
ustam sana dediğim şekilde incele tavuğu dediğim şeylerden biri eksikse emanetin de dediğim yerlerden çıkma ihtimali % 95 şimdiden Allah kolaylık versin sizee

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
KENAN KARDEŞİM, bu tarz yaklaşımlar hiç bir kazanç sağlamaz. gece gece bir macera yaşamışsın.
gündüz gidebileceğin bir yer ise, alanda gördüğün bulguları geniş açılı ve detaylı çekmen gerekir. önce ne anlam taşıdıkları ve bakılması gereken yerler görülmeli. ne yaptınız nereye karıştırdınız ki ,sesler duydunuz. :D gezerken ,araştırıken bunlar oluyorsa ,nedenini önce bulmalısın. önceliğin kendin olsun. selametle.

Kenan_616161

Kullanıcı
Gezerken bunlar olmadı biz araştırmayı yaptık gündüz gözüyle yoksa o fotolar gece çekilmiş mi benziyor yazdığım saatlere bak arkadaşlar da resim istedi konuyu iyice bi oku bence ondan sonra yazarsan sevinirim öncelik hep kendimiz ben açık şekilde yardım istedim yardım edene de gereken miktarı veririm şüphe edeceksen zaten bişe yazmasan da olurdu ama ilgin için sagol yine de

Abdullah313

Kullanıcı
Kardeşim burada bilgili ustalar da sana yardımcı olmaya çalışıyor ve İkizceli ustam da geniş açılı ve detaylı resim istiyor sadece ki senin işinin sonu yorgunluk olmasın. Eğer yeni geniş açı resim çekemiyorsan bu şekilde belirt ki sıkıntı olmasın. Üslubundaki hafif de olsa sertleşme kokusu, bilgili ve nezaket sahibi ustaları iter, netice alma zamanın uzar. Saygılar kardeşim.

Kenan_616161

Kullanıcı
Ben kötü birşey demedim zaten sadece yardım istedim insanlar yazıları okumadan yorum yapıyor geniş açı çekmesini biliyorum o anda nasıl çekeyim gündüz çektiğim resimleri gece çekmişim gibi konuşuyor sizlere daha detaylı resim atacağım ramazan dan sonra hayırlı ramazanlar

Üst Alt