Arkadaşlar Yardımınıza Ihtiyacım Var | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaşlar Yardımınıza Ihtiyacım Var

karayel52

Kullanıcı
image-acb26.png
[/IMG] arkadaşlar eskiden bu yana kendi bahçemizdeki bu taşın ne işareti olduğunu merak ediyorum. İşten güçten vaktim de kısıtlı bu aralar bu taşta bişe var ise ilaç gibi gelecek.acaba bu ne işaretidir.taşın üstündeki.tabi biz 1 günlük uğraş sonucu taşı çıkardık ve altında şöyle bir şekil var acaba bu doğal bir oluşum mu yoksa işaretmidir.?

grasviti

Kullanıcı
Suyla yıka tertemiz et kurumaya yakın fotografla

GraSviTi

karayel52

Kullanıcı
Taşı ikinci resimdeki olan yüzüne doğru baydık.orasının resmini çekemem ama altının resmini temizleyip çekebilirim.ama ben baktım bunların haricinde bir işaret yok

MAVRAN

Vip Üye
Kardeşim seni buraya yönlendiren sebebi neydi. Elinde bir bilgi varsa bizimle paylaş ki sana daha sağlıklı yardım edelim. Resimler yetersiz.

karayel52

Kullanıcı
Yönlendiren derken.dalga geçiyorsun herhalde. Sebep falan yok önüme gelen ilk forum sitesine kaydoldum ve sormak istedim.olay bu. Ha resimler yetersiz ise tekrardan çekerim.

MAVRAN

Vip Üye
Yönlendiren derken.dalga geçiyorsun herhalde. Sebep falan yok önüme gelen ilk forum sitesine kaydoldum ve sormak istedim.olay bu. Ha resimler yetersiz ise tekrardan çekerim.

Yönelme sebebiniz demek istedim yani niye burada çalışma gereği duydun demek istedim. Size gelen bir bilgi, belge olabilir. Yoksa insan durduk yerde bir yere çalışmaz diye düşünüyorum.
Şunu da net olarak ifade edeyim ne normal yaşandimda nede bu sitede kimseyle dalga geçmedim geçmem beni bilenler bilir. En çok Aliveli ustamla şakalaşırız orada bile bir yere kadar.

Üst Alt