Arslan Adlı Üye | Define işaretleri ve anlamları

Arslan Adlı Üye

ECE07

Kullanıcı
Yeni olduğum için adı geçen üye arkadaşı tanımıyorum. Eğer ki böyle bir karar aldıysanız elbette geçerli bir nedeniniz vardır. Kurallar her kesin huzurlu ve keyif alabileceği bir forum ortamı yaratmak adına konulur, Sizlerin de sorumluluğu bu ortamı sürdürülebilir kılmak için gerekli tedbirleri almaktır.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@ECE07 üstad ım, kişiye ait yorumu ekliyorum, sizlerde uslubu görünüz. bey efendi konuyu açarken üst bantta forum klavuzu yazıyor. niyeti belli.(kullanıcılara ve ustalara hitabı hoş değil,buna müsade etmemizde mümkün değil )

ECE07

Kullanıcı
Bozkurt ustam sonuna kadar haklısınız hatta bir tek Çiçekle uğurlamadığınız kalmış. Her üye bilmelidir ki; burada veya x bir yerde, açılan konulara yorum yapıp yapmamak, yardımcı olup olmama isteği vs. davranışlar en üst yöneticiden en son üyeye kadar, hür iradesiyle hareket edebileceği hususlardır. Burada "Gönüllülük Esastır" Kimse kimseyi zorlayamaz. Hele hele böyle bir hitap şekli asla kabul edilemez. Kararınızdan dolayı kutlarım sizi.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili BOZKURT KARDEŞİM,tevazuluğu ,başlarına basılacak koyun gibi gören zihniyet ,site yönetiminin böylesi ciddiyetsiz yaklaşımlara karşı gerçek arslan olabildiğini de görmesi ve herkesin site adına huzur bozacak aşağılayacak bir davranışa girmemesi adına örnek bir tutum göstermişsin.
üyelerimize verdiğimiz değer,saygılı davranışlarımız,kalbimizdeki insan sevgisindendir. ne başka anlamlar yüklenilmeli nede başkaları ile karıştırılmamalı. sağlıcakla.

TEVFiK

Vip Üye
sevgili BOZKURT KARDEŞİM,tevazuluğu ,başlarına basılacak koyun gibi gören zihniyet ,site yönetiminin böylesi ciddiyetsiz yaklaşımlara karşı gerçek arslan olabildiğini de görmesi ve herkesin site adına huzur bozacak aşağılayacak bir davranışa girmemesi adına örnek bir tutum göstermişsin.
üyelerimize verdiğimiz değer,saygılı davranışlarımız,kalbimizdeki insan sevgisindendir. ne başka anlamlar yüklenilmeli nede başkaları ile karıştırılmamalı. sağlıcakla.
S.a. Sayın Ustam. ve Ustalarım gerekenleri çok'ta güzel ifade etmişler.Kendilerine çok teşekkür ederim.Sizinde Ellerinize Sağlık derim.Saygılarımla.