Asiavcı Kimdir | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Asiavcı Kimdir

osi

Kullanıcı
ustam yazdıklarınız yapılan haksızlıga karsı verdıgınız tepkıdır bos verın demıyecem çünkü önemlıdır ınsanın kendıne karsı durustlugudur karakter ve duzgun ınsanın durusudur bu açiklamanız keske herkezde olsa bu davranışınız sızı ve bırkac kısıyı dedıgınız sıteden tanıdıgım içın buraya bu sıteye geldım ıyıkıde gelmısım bu sıtedede çok duzgun dık duruslu yönetıcı ve yorum yapan arkadaslar var

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
biz kardeşimizi yakın tanıyanlardanız. asi ninki yanlışa isyanından aldığını düşünüyorum.
insani hasletlerini yazarak riyada bulunmak istemiyorum.
evi olsun iş yeri olsun bellidir. tanımak isteyeni de adam gibi karşılayacağından eminim.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Doğruluk yaraşır insana görsede ikrah
Doğruların yardımcısıdır
Hz. ALLAH (CC)
Tanımadığım halde seni Allah için severim Erol Abi. Tabii diğer abi ve kardeşlerimide.
Meyve veren ağaç taşlanır misali, hiç umursama derim.
Allah'a emanet ol

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Erol bey sizi sitelerden tanıyorum düzgün çizginizi herkes biliyor bugün canınızı sıkanlar olabileceği gibi yarında olacaktır bu güzelim kervanın heybeti güzelliği bazılarını renkten renge sokabilir bırakalım onlar renk değiştirsinler yola devam kalbi sevgiler...

ECE07

Kullanıcı
Devrem böyle bir açıklama gereği duyduğunuza göre canınızı sıkan durumlar olduğu açıktır. BoZKurT Ustanın deyimiyle kimse bu sitenin maaşlı elemanı değildir. Burada gönüllülük esastır. Kısıtlı resimlere yorum yapmama fikrinize sonuna kadar katılıyorum. Konu sahibi öncelikle konusuna kendisi saygı duyup, ihtiyaç olabilecek sayıda resimleme yapmalı ki sonra da değerli ustalardan yardım beklesin. Sen iki resim yükle sonra da yorum yapan yok mu? diye sitem et, olacak şey değil. Üstüne bir de belirttiğiniz durumda iş yoğunluğunuzun stresi karşısında size hak vermemek elde değil. Siz ve sizin durumunuzdaki arkadaşları eleştirenler veya farklı duruma düşürmek isteyenleri görmemezlikten gelmek gerekir. Bu zihniyetteki kişiler, Sizleri dost, yardım sever ve dürüst kişiler olarak görenlerin arasında yok olmaya mahkumdurlar.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
ası usta tecrübeli vede yardımsever bir ustadır yaptığı paylaşımlar bunu gösteriyor arazi tecrübesi oldukca iyidir

Üst Alt