Aslan | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Aslan

Murox

Kullanıcı
Arkadaşim Merhaba,
Bu tur cubuklar suya ve minerale gider.
Radar giibi turlayan, etrafinda 360 derece donen bir cubuk sistemi ile birsey bulunamaz,
Bulunan olursa hasbelkaderden cinsi bilinemez.
Cubugun her metale verdigi tepki (isareti) farklidir. Hazneye ne korsan ona denk gelince donmesi illizyona benzer.
Bu cubuga guvenerek islem yapmayiniz.
Bu tur cubuklari sahada cok gordum.
Ne yaparsaniz yapin minerali kesemezsiniz, yanilirsiniz. Tanidigim ve bana itimat eden her arkadasima bu cubuklari elden cikarttirdim.

Çok onemli bir husus, cubuk kullanicisi oldugunuz icin yazmak geregi duydum:
Mineralde cubuk nasil yaniliyorsa Mala marka cihazlar dahil ayni yanilgiya dusuyor.
Hem çubuk da hemde cihaz da bu yanilgidan kurtulmak ancak tecrube ile mumkun oluyor.
Mala ile bakilip 5 tane oda var denen yerde, ben burada bir tane bile oda yok dedigimde bana inanmadilar. Halbuki sunu dusunemediler:
Mala gibi meshur ve kiymetli bir cihazi taniyan bilen bu usta hangi cesaretle burada oda yok diyebildi?
Asil sorulmasi gereken soru buydu.
Yok diyene bu sektorde itibar yok.
Var diyenler seviliyor :)
Üstadım biz ona guvenmiyecez buna guvenmiyecez.varmi sizin bildiğiniz düzgün bir cihaz peki ne yapmamız gerekiyor bizim buraya OKM EXP 6000 ilede bakıldı metal ve boşluk verdi. En güzeli acip gormek

özgürXdaglı

Vip Üye
cihaz desem deyil alantarama desem hiç deyil ama alantarama diye satılıyor alanda tabiyki alantarama diyecek bır hafta önce arkadaşın arkadaşı kullanırken gördüm bunun ile birşey bulamazsın dedim
Bursa inegölde biri yapar satar başkası yapıpsatıyomu niye olmasın

pirinc cubuklar ile ondan daha iyi iş yaparsın aga bunu diyeyim

özgürXdaglı

Vip Üye
üçünçü arazi resminde yer ben burdayım diyor aga güzel bi görüntü

tavsiyem elindeki pirinc cubuklar ile yere ilk defa gidiyormuş gibi gidip önce boşluk tespiti yapıp boşluk cerceveni cıkarıp sınırlarını belirleyip boşluk içinde metal tespiti yap tek tek altın gümüş bakır kurşun ve girişlerini belirlenmesi sonrası calışmak

bu benim calışma şeklim istersen bi bak

Murox

Kullanıcı
Usta

tavsiyem elindeki pirinc cubuklar ile yere ilk defa gidiyormuş gibi gidip önce boşluk tespiti yapıp boşluk cerceveni cıkarıp sınırlarını belirleyip boşluk içinde metal tespiti yap tek tek altın gümüş bakır kurşun ve girişlerini belirlenmesi sonrası calışmak

Ustadim zaten 3.arazi resmi kuyunun olduğu yer.alttan çektim. demiştim ya büyük bir yigma diye.bunun yanında ufak bir yigma var onuda attım. Yani kuyu 3. Arazi resminin olduğu yerde.inanin cubuk tutusum ölçümlerim aynı sizin yaptığınız gibi tespit ettim.birebir aynı cubuk kullanısimiz harfiyen sizin yazdığınız gibi tespit ettim hemde en az 5 kere yeniden tespit ettim

özgürXdaglı

Vip Üye
sen araziyi biliyorsun bızler gördükmü yok sallama iş ben yapmam resimleri attın farklı yönlerden

ben burdayım diyor aga güzel bi görüntü ters birşeymi dedik

her şeyi yerine oturtmadan başlama niyetimiz bu

xx.JPG

canın nerde istiyorsa ordan başla Allah kolaylık versin can güvenline DİKKAT

Murox

Kullanıcı