at nalı | Define işaretleri ve anlamları

at nalı

eksen

Kullanıcı
arkadaslar öncelikle iyi f0rumlar...

Bu sizlerle bir hafta içinde paylaşacağım 3. konu dolayısı ile aklınızda bazı soru işaretleri kalmış olabilme ihtimalini göz önünde bulundurarak bu açıklamayı yapmak istedim. ard arda 3 işaret fotğrafı paylaşmam sizi ya buda sağdan soldan bulduğu resimleri atıyor foruma gibi bir düşünceye sevkedebilir inanmayan arkadaşlarım için diledikleri işaretin yanında diledikleri zaman yeni fotoğraflar gönderebilirim. image123

eksen

Kullanıcı
Cevap: at nalı

akadaslar fotograf yulkerken acıklama yapmıstım ancak burada cıkmamıs galıba.
ikinci fotogaf ilk fotografdan yaklasık 500 mt uzakta ve uç kısmı nal gibi olan işareti gösteriyor. Ancak bu işaretin ne oldugu hakkında en ufak fıkrım yok

efe_41

Kullanıcı

sevgili kardeşim at nali demişsin ama ben çivi göremedim atnalı işaretinde çivi olması gerekir değerli bir işarettir bu işaretin karşı tarafa bakan yerinde inceleme yap bana sorarsan bu nal değil saygılar.

firtina2121

Kullanıcı

at nalı dedigin omega işaretidir zor bir gömüsü vardir agız kısmında 10 mtreye kadar boşluga bak

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Buraya yakın çakılı demir bilen duyan var mı?

yakında minübüs gibi kaya var mı?

eksen

Kullanıcı

buyuk kayalar var ama mınubus kadar da buyuk degıller hocam ayrıca bahsettıgın demiri de görmedim

KERASUS

Kullanıcı

arkadaslar öncelikle iyi f0rumlar...

Bu sizlerle bir hafta içinde paylaşacağım 3. konu dolayısı ile aklınızda bazı soru işaretleri kalmış olabilme ihtimalini göz önünde bulundurarak bu açıklamayı yapmak istedim. ard arda 3 işaret fotğrafı paylaşmam sizi ya buda sağdan soldan bulduğu resimleri atıyor foruma gibi bir düşünceye sevkedebilir inanmayan arkadaşlarım için diledikleri işaretin yanında diledikleri zaman yeni fotoğraflar gönderebilirim. image123

ustam bu işaretler yenimi eskimi iyi baktınmı.inşallah yanılıyorumdur...

eksen

Kullanıcı

bana eskı gıbı geldı ama yinede bilimiy0rum

barış

Kullanıcı

Yakınında meşhur su var mı kardeş

eksen

Kullanıcı

hayır kadeşim 150 mt lik iki dagın birleştiği yerde yakında arazi fotografı da yukleyecegım kısmetse