Ayak Işaretine Benziyor Ama Yakından Merdiven Gibi

saidzeyd

Kullanıcı
sevgili kardeşim,orada bir oyma şeklinde işçilik varsa üst kısımlara düşen,dediğim şekildeki çukurluk yeri bul. tam üstü küçük zor belli olan bir kısa çataldır. sol kısmının bitiminde bir olayı olacak.kontrol et.
battal ustamzın tarifi benim dediğimle örtüşüyor. giriş benim ok istikametinden yani kayanın altından olup senin tespit ettiğin kısma uzanır. boşluk tespitini çok dikkatli yaparsan inşaallah başarısın. sağlıcakla.
Abim araziyi görmeden bu kadar nokta tesbitler yapılabilir ben yanında olmama rağmen sizler kadar araziyi okuyamıyorum Ustalık bu olsa gerek ALLAH razı olsun elinize,gönlünüze ve dilinize sağlık ALLAH'a emanet rabbim herşeyi gölünüze göre versin inşallah

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
battalgazi ustam ilk resimden 8. resme kadar olanlar 1. resme ait buna göre birde yorum yapabilirmisin? Birde Ustam topraktan giriş olayını biraz açarmısın?Hakkını helal et biraz acemilik var
Estahfurullah ustam ne demek.. ikizceli ustamızdan Allah razı olsun bana yorum attıracak bir şey bırakmamış.
sevgili kardeşim,orada bir oyma şeklinde işçilik varsa üst kısımlara düşen,dediğim şekildeki çukurluk yeri bul. tam üstü küçük zor belli olan bir kısa çataldır. sol kısmının bitiminde bir olayı olacak.kontrol et.
battal ustamzın tarifi benim dediğimle örtüşüyor. giriş benim ok istikametinden yani kayanın altından olup senin tespit ettiğin kısma uzanır. boşluk tespitini çok dikkatli yaparsan inşaallah başarısın. sağlıcakla.

Üst Alt