Ayak Izi | Define işaretleri ve anlamları

Ayak Izi

Mehmediyan

Kullanıcı
150 kadar açık mağara olan bir bölgede. Tam meydanda büyük bir kaya mevcut kayanın tam kuzeyinde 50 santim uzagında sol ayak izi bulunmakta ve eski yerleşimde ermenilerin yaşadığı biliniyor. Bir gömü ihtimali varmıdır?

Mehmediyan

Kullanıcı
150 kadar açık mağara olan bir bölgede. Tam meydanda büyük bir kaya mevcut kayanın tam kuzeyinde 50 santim uzagında sol ayak izi bulunmakta ve eski yerleşimde ermenilerin yaşadığı biliniyor. Bir gömü ihtimali varmıdır?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
mehmet kardeşim aramıza hoş geldin. güzel bulgularla da gelmişsin.
bir noksanımız,resimleri çok yakın ve tek almışsın. bunların her biri ,geniş açılı ve detaylı fotoğraflanarak ,ayrı konular halinde işlenmeli ki yeterince anlaşılabilsin.

örneğin burada ,oymanın etrafında bazı detaylar görünmekte ama kaya tamamen bir kaç cepheden görünmeyince ,başka bulgu olup olmadığı bil
nmemekte ve kesin yazılamamkta. en azından yönünün bu detaylarda gizlenmiş olduğunu bilerek net görüntüler alırsan,seni yeterince aydınlatabilecek yorumlar alırsın. yetersiz kumaştan elbise çıkmaz,bazı yerleri noksan kalır ve sen bölgede dolanıp durursun. işaretlerin güzel.
babaconda ustamızın yatıkmı dediği. bol bol her yönden ön istikametleri ve sağ sol çaprazları görülebilsin.sağlıcakla.
ayak izide değil bilmeni isterim. konuyu da fotoğraflı bölüme taşıyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt