Ayak Izleri Ve Geniş Oyma

Kurt ini

Kullanıcı
ayak izi diye tahmin ediyorum ama tam olarak oturtamadım, önünde geniş oyma onunda önünde bir işaret.
çok dik bir ormanlık alan işaretler cepheden yani yerde değil ne amaçla yapılmış olabilir.

http://resim.defineforumu.com/?di=GYKM[/IMG

iki iz arasında küçük kanal
[IMG]http://resim.defineforumu.com/?di=SSK1

izilerin önünde çanak oyma

üçü bir arada

çanağın önünde bir yarım çanak

buda yarım çanak omega olarakta düşündüm ama oturtamadım

şimdi karşısında ne var derseniz karşıda ormanlık dağ var işaretlerin olduğu dağ ile karşı dağın arası ırmak

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
işaretleri biraz kırmışsınız orman içinde buradaki büyük oymaya benzer tarla çayır olmalı

Kurt ini

Kullanıcı
işaretleri biraz kırmışsınız orman içinde buradaki büyük oymaya benzer tarla çayır olmalı

çalkaya usta öncelikle işaretleri ben kırmadım öyle bir tabiatım yoktur yapan yapmış işte ne yaparsın.
orman içinde tarla çayır yok ama omanın üstünde ağaçsız bir düzlük olduğunu söylemişlerdi peki orada dikkat edilmesi gereken nedir sizce.

Kurt ini

Kullanıcı

Kırmızı içerisine aldığım yer giriş yeri zeminde bir çalışma olmuş sanırım ama yanlış olmuş

enteresan, zebun usta ben onu oturtamadığım ayak izi diye tahmin etmiştim
evet etrafta bayağı uğraş olmuş ve boşa anlaşılan

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
orada birkaç kayada murç izleri olacak tek olan kayaya dikkat ey birde kaynak olacak

Kurt ini

Kullanıcı
orada birkaç kayada murç izleri olacak tek olan kayaya dikkat ey birde kaynak olacak

çalkaya usta yukarıdaki düzlüğü görmedim ama bu izlerin çok yakınında aşaıdaki izleri gördüm acaba bunlar size göre onlarmı ben göz diye düşündüm,
anladığım kadarı ile yukarı düzlükte aramam gerekiyor öylemi birde bu gözlere yakın tek ayak işareti var yüklemeye çalışacağım