Ayak | Define işaretleri ve anlamları

Ayak

Yaman24

Kullanıcı
ustarim cevre fotosu malesef yok koyde kimse yok su anda giderlerse resim icektirecem .yorumlarinizi bekliyorum saygilar.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Resimler göruluyor yaman ustam...
Şekiller çok yıpranmış genel olarak burada bir çok mezarın varlığına işaret eden betimlemeler var ayak işaretinden tam emin olamadım biraz sol ilerisinde taş yığması varsa hedef noktan olabilir ama benim genel kanaatim iki farklı yüksek zemin etrafında mezarlar oldugu yönünde bol şanslar...

Yaman24

Kullanıcı
Tesekurler lacivert24 ustam ilgi alakn icin.aliveli44 usta sizede teskurler ilgi alakniza peki ayak degilse nedir ustam o ben ayaga benzetigim icin baslik ayak dedim.fark ederseniz suylan yikanmis temizlenmis ayak dedigim uc kisminda oyma var birde orta kisminda oyma var.

Son düzenleme:

wolf_52

Kullanıcı
nekrapol alanı,içlerinde değerli mezarlar ortasınıf var diyor, orda durup ayağın bakdığı yönde geniş açılı resimlermisinz,ilerde sol kısma doğrı höbek çakıl yığmalar varmı dağılmışda olabillir,ve gene bu istkametde yağmur yağınca akan derecik yada eski patikası varmı düz çizgigibi dümdüz.. araziyi iyi etüt edin bu kıroki taşı bu alanın hatda mesafeleribile burda kodludur,..

Yaman24

Kullanıcı
Resimler gelecek usta detayli daha ney bilgi alacagim , sizlerden yorumun icin tesekurler.