Ayici Ve Oynayan Ayi | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Ayici Ve Oynayan Ayi

**seyyah**

Kullanıcı
Usta haklisiniz ama resimlerde şu özellik var aynı anda 2-3şeye benzeye biliyor opsiyonel sadece bakiş açisina bağli farkli yerden başka şeye benziyor
Kanalin içinde bakinca sirt ustu uzanmiş karninin ustunde yuvarlak bişey davul ya da def tepsi de olabilir Biraz aşağidan bakinca salyangoz ,Hemen yaninda deve ama arka kismi yok

yoksul

Kullanıcı
SEYYAH kardeşim işaretler birşeylere benzetilmez kendine enzer ,ayı ayağa kalkmış bir vaziyette ,ayının parası genelde mağarada dır diye yorum yapılır fakat burada sinirli bir ayı yapmışlar etrafta mağaramsı yerler yoksa ayı birşeyleri koruyor parası oralarda bir yerlerde diye düşünüyorum ,deve dediğime bakarsak bence bariz yatan bir deve bunun yorumuna gelince baktığı yönde eski harabe bir büyükce bina aranır,,ama bence burada deve yatıyor ve ayının yanına yapılmış ben diyorum ki ve iddalıyım;burada devenin altında kayaya oyulmuş küçük çaplı bir mahseni var ,,,yok ben ikna olmadım dersen benim devenin hörgücünde hemen DEVE diye yazdığım yazının E harfinin ön alt tarafında buradan horasan gibi duran yuvarlak ve parlak bir yer var oraya bir makina tut metal sinyali alırsan ben haklıyım yok alamazsan diyecek sözüm yok

**seyyah**

Kullanıcı
Selam ustalar eski yazdan kalma bir kaç kare ayni bolgeden ....