Babaconda Hakkında

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
çok değerli gönül dostlarım. aklımız erdiğince sizlere en iyi hizmeti verebilmenin gayreti içindeyiz.
ben karadenizli ,ustamız çanakkaleli. bizde sen ben olmadan herkesin kapasitesine göre değerlendirmeye gayret ediyoruz. biz olmanın gerekliliğine inanıyoruz.yönetim olarak her arkadaşımız bizler için değerlidir ve eşittir.
ustamızın birikimi ,atfedilen görevi en güzel şekilde icra edeceğine olan inancımızı doğurmuştur.
bu konuda gereğini yapmamış olsaydık ,verdiği emeğe ve tecrübesine duyarsız kalmış olur ve bana göre haksızlık yapmış olurduk.
bizlerle olmasını da site adına büyük bir şans olarak görüyorum.kendisi ilk üye olduğu zaman kalbimizi açmıştık.sonra yavaş yavaş kapılarımızı da kendisine devamlı olması ümidiyle sonuna kadar araladık.
biz hakkı teslim edelim ,devamı ustamızın takdiridir.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
çok değerli gönül dostlarım. aklımız erdiğince sizlere en iyi hizmeti verebilmenin gayreti içindeyiz.
ben karadenizli ,ustamız çanakkaleli. bizde sen ben olmadan herkesin kapasitesine göre değerlendirmeye gayret ediyoruz. biz olmanın gerekliliğine inanıyoruz.yönetim olarak her arkadaşımız bizler için değerlidir ve eşittir.
ustamızın birikimi ,atfedilen görevi en güzel şekilde icra edeceğine olan inancımızı doğurmuştur.
bu konuda gereğini yapmamış olsaydık ,verdiği emeğe ve tecrübesine duyarsız kalmış olur ve bana göre haksızlık yapmış olurduk.
bizlerle olmasını da site adına büyük bir şans olarak görüyorum.kendisi ilk üye olduğu zaman kalbimizi açmıştık.sonra yavaş yavaş kapılarımızı da kendisine devamlı olması ümidiyle sonuna kadar araladık.
biz hakkı teslim edelim ,devamı ustamızın takdiridir.

Hocamızın cümlelerine katılıyorum sitemizi kullanan tüm kardeşlerimiz bizim için değerlidir yönetim kadromuzda ahbap çavuş ilişkisi olmadığına hak edenin hakkını teslim eden bir yönetim anlayışına en güzel örneklerden biridir define mekanı ailesine hayırlara vesile olması dileklerimle...

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
basta ikizceli saygideger abimize ve yonetimdeki arkadaslara ve siz sevgili kardeslerime tesekkur ederim bu makam mevkii yi layik gordugunuz icin insaallah rabbiminde izniylen layikiyla vazifeyi ifa etmeye calisacagiz hepinizden ALLAH razi olsun saygilarimla Allahin kulu ali kardesiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi: