Bademciklerini Gıdıkla.. Rüşdüü.. Bademciklerini... | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Bademciklerini Gıdıkla.. Rüşdüü.. Bademciklerini...

wolf_52

Kullanıcı
Wolf ustam rahat ol itten meden uman silahşörler bunlar tahta tabancayla dolaşırlar etrafa korku salmaya egolarını tatmine çalışırlar bulara höt demen yeter...(kahkaha)
yok sayın ustam ne korkacam sırtında hz. ibrahime su taşıyan karınca misali benimki safımız beli olsun... yanlış tarfdasın falan diye imalarda bulnup aba altından sopa gösretiyor üstünkörlü tehtit ediyor.. hali belli44 şey pardon hacı veli 49 50 ustamızz gene olmadı neydi heh düşdüüü ustmaızmıydı yermiyim ben bunu ... hodri meydan diyorumm......(keyif):p:p:p:p

TEVFiK

Vip Üye

:D :D :D .....:eek:....:D.:D :D....:confused:.:confused:.:confused:....:D :D :D.....(beğendim)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
yok sayın ustam ne korkacam sırtında hz. ibrahime su taşıyan karınca misali benimki safımız beli olsun... yanlış tarfdasın falan diye imalarda bulnup aba altından sopa gösretiyor üstünkörlü tehtit ediyor.. hali belli44 şey pardon hacı veli 49 50 ustamızz gene olmadı neydi heh düşdüüü ustmaızmıydı yermiyim ben bunu ... hodri meydan diyorumm......(keyif):p:p:p:p
sakallılar ha öylemi. ferasetinden korkacaksın aliveli ustam.
senin için özel transfer . :p :p :p
ben haline üzülür oldum.:p
aliyi kaldırsan da velisi kalsa ,isim hürmetine biraz müsamaha gösterirlermi acaba diye düşünüyorum.
yada ,oxfordlu bir transfermi yapsan .
düştüğün hale çok üzülüyorum. yemekten içmekten kesildim. :p :p :p

wolf_52

Kullanıcı
aliveli 44 ustamız, ocağına düşdüm lacivert24 abim der ben etetdim sen etme dişim çok ağrıyor diyerek kapısına dayanırr... ee lacivert24 ustamda insanlık var nede olsa dayanamz... alır eline murcu diyer eline de korasanlı kaya.. insanlık görevini yerine getirir....... dişi çekdirdikden sonraki resmi sakın yayınlamamı istemeyin sakınnnn......:p:D:D:D