Bahçede incir, dut, badem ağacı, dede ve 300 yıllık çam ağacı yardım!!! | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Bahçede incir, dut, badem ağacı, dede ve 300 yıllık çam ağacı yardım!!!

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Aslında şifre felan yok abe. Üçleme denen birşey var bunlardan biri veya bir kaçı olmazsa çözüm farklı boyuta gider veya tezler çürür eğer istenilen var ise çözüm odaklı olur. Bu işlem süryaniler tarafından çok kullanılan bir yöntem. Ustasını tanımam ama yöntemler her daim farklıdır ve her yöntem benim için önemlidir. Değer veririm çünkü mantık hatası oranı zayıflıyor. 🙂
orda hem üçleme var hemde iki yakın bir uzak olan var

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam nedir eksiklerimiz. Bilmekten zarar gelmez diye düşünüyorum 🤔🤔
İlk eksiğiniz görsel, ikinci eksiğiniz oda görsel üçüncü eksiğiniz bu en önemlisi ki oda görsel :)
Alan teğitini uzun yıllardır yapmamışsınız ve bir tür ezber ve hatıratlar üzerine fikir yürütüyoruz. Şemada bir ağacın olmayışı dahi teğit etmek için bir sebeptir. O alanın boş olmadığına eminim fakat ne yazıktır ki göremiyoruz. :)

milkist

Kullanıcı
İlk eksiğiniz görsel, ikinci eksiğiniz oda görsel üçüncü eksiğiniz bu en önemlisi ki oda görsel :)
Alan teğitini uzun yıllardır yapmamışsınız ve bir tür ezber ve hatıratlar üzerine fikir yürütüyoruz. Şemada bir ağacın olmayışı dahi teğit etmek için bir sebeptir. O alanın boş olmadığına eminim fakat ne yazıktır ki göremiyoruz. :)
Çok doğru söylüyorsun ustam. Çekmem için düzeni bozup oraya odaklanmam lazım. Gittiğimde çekeceğim inşallah. Çok teşekkürler 🙂