Balık bahane sohbet şahane | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Balık bahane sohbet şahane

xenon

Kullanıcı
Cevap: Balık bahane sohbet şahane

asi ustamı biraz gaza getiriyim gecen yıl denizde tutmuş oldugum balıklar bakalım bu yıl nasip nasıl olacak denizin kısmeti nimeti. Dün malum yogundu ankaralı ustamız bahsetmişdir ama inanın yanınızda omayı çok istedim haftaya inşallah nasipse hep beraber oluruz mangal bahane sohbet şahane olur

saygılar

torikler 3 er kiloydu

sagdaki balık baraküda soldaki ise akya

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

ne diyelim ,ALLAH muhabbetinizi artırsın. misafirim nedeniyle katılamadım. inşaallah bir dahaki sefere.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

ne diyelim ,ALLAH muhabbetinizi artırsın. misafirim nedeniyle katılamadım. inşaallah bir dahaki sefere.

ustam zaten asiavcı ustanında tadı yokdu aklı dişcide kalmış çayın bile tadını alamadı garibim koptumkoptumkoptum bakalım yakında toplandıgımız da şoku atlatırsa keyifleniriz.
koptumkoptumkoptumkoptum

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

asi ustamı biraz gaza getiriyim gecen yıl denizde tutmuş oldugum balıklar bakalım bu yıl nasip nasıl olacak denizin kısmeti nimeti. Dün malum yogundu ankaralı ustamız bahsetmişdir ama inanın yanınızda omayı çok istedim haftaya inşallah nasipse hep beraber oluruz mangal bahane sohbet şahane olur

saygılar

torikler 3 er kiloydu

sagdaki balık baraküda soldaki ise akya

alın size bir avcı daha görün günüzü :D:D:D balık peşinde yazı geçiririz.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

sizin kara avıda hep karavana ustam daha bir uzunkulak görmedik koptumkoptumkoptum asiavcı ustam.

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

asi avcı usta ben seni daha genç diye düşünüyordum yolu yarılamışsın eh artık insan oğlu 80 90 a kadar uzuyor nede olsa bende senden dört beş yaş büyüğüm, ankaradayım ama yer altı balığı arıyorum su altı balığı pek cazip gelmiyor, mesela gel at eyerine binelim deseydin hani görsel amaçlı sitede yayınlamıştın eeh bak o eyere nerde olsa gelirdim, birde yürüyen kartal kabartmasını yine sayende sitede görmüştüm onuda çok sevdim, benden teklif kardeş ben anlamadığım işarete talip olmam, kırıkkale civarında bir yer gördüm ağzımın suyu hala akıyor ömür yetmez boşaltmaya ama biraz yüksek bürokrat yardımı lazım, saygılar

ASİAVCI

Kullanıcı

asi avcı usta ben seni daha genç diye düşünüyordum yolu yarılamışsın eh artık insan oğlu 80 90 a kadar uzuyor nede olsa bende senden dört beş yaş büyüğüm, ankaradayım ama yer altı balığı arıyorum su altı balığı pek cazip gelmiyor, mesela gel at eyerine binelim deseydin hani görsel amaçlı sitede yayınlamıştın eeh bak o eyere nerde olsa gelirdim, birde yürüyen kartal kabartmasını yine sayende sitede görmüştüm onuda çok sevdim, benden teklif kardeş ben anlamadığım işarete talip olmam, kırıkkale civarında bir yer gördüm ağzımın suyu hala akıyor ömür yetmez boşaltmaya ama biraz yüksek bürokrat yardımı lazım, saygılar

madem ankaradasınız bi cayımızı corbamızı için tanışalım iş yapmak kolay ;)

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

asi avcı usta bana iş adresini verir isen çayını içmeye gelirim İNŞALLAH, Bir iş yerinden bahsetmiştin yanılmıyor isem, ben çukur ambarda oturuyorum. saygılar

Üst Alt