Balık Ve Bazı Işaretler? | Define işaretleri ve anlamları

Balık Ve Bazı Işaretler?

Reck

Kullanıcı
Bolu-Kızılcahamam-Çamlıdere civarı ormanın derinliklerinde bu yeri bulduk üzerinde balık işaretleri ve bir takım işaretler buldum. Ben acemiyim bu işlerde sizlerin yorumlarını bekliyorum. Var mıdır burada bir şeyler ne yöndedir nasıl çıkartırız hafif eğimli bir yer. Fotoğraflamaya çalıştım elimden geldiği kadar.

88yZAa.jpg
D3v2pO.jpg
mE96mR.jpg
E318kA.jpg
jB73mr.jpg
2j01Bq.jpg
B8BP3g.jpg
ZYykma.jpg
oEM3om.jpg
lEgjmX.jpg
nEqrEl.jpg
lEg1Eb.jpg
ZYydYZ.jpg
gX1oX2.jpg
PQbMQQ.jpg
7AGvAv.jpg
LQq3Q1.jpg
1NAdND.jpg
MkMJ11.jpg
QQdMPy.jpg
Xdz4b3.jpg
byobvZ.jpg
dXVbLD.jpg

ersan

Vip Üye
ustam aramiza hos geldin .
6 ci resim bir kaplumba tam yuvasindan cikarken bu demeki burda yer altinda bir mahzenden basediyor yasa kucuk bir maradan senin balik dedigin yerde yama horasan var ve tam balin kuyruda bitki nokta verilmis kucuk bir ,oyma,,D,,isaretin var bu da bu kapak diyor
ve dostum kaplumba dedimizin tam basinda boynunda bir ,,buyuk ,,U,,isaretin var orjinal yer alti marasindan basediyor artik hayirlisi cok guzel ve deyerli bir mezarlik alanindasin butun isaretlerde mezar simgeleri bulunuyor .

Reck

Kullanıcı
Çok teşekkür ediyorum üstad çok değerli verdiğin bilgiler

Reck

Kullanıcı
jB73mr.jpg
şu fotodaki balık değilmi üstad

Reck

Kullanıcı
Üstadlar bir sorum daha olacak ne çıkar böyle yerlerden yada miktarı değeri hakkında bilgi verebilirmisiniz?

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
SON İKİ RESİMDEKİ YER ve yanında çalışma yapılmış olan bir kaç oymanın olduğu yer. onları çizmedim. daha önemli gördüğüm için bu iki yeri tercih ettim.
7agvav.jpg

odasını bekleyen ya da girmeye çalışan hayvan figürü. zaten geniş kanal ve diğerleri de işin ciddiyetini gösteriyor.
b8bp3g.jpg

burada da iki odadan aşağısını kabul etmem.
ne vereceğini ve odaların sayısını ve tam olarak yerlerini cihaz veya çubuklarla boşluk ve maden tespiti sistemiyle belirlenmesi gerekir. sadece girişlerin alt eğimden başladığını ve kayaların üstüne doğru uzandığını söyleyebilirim.
tespit yapılmadan hiç bir tasarrufu da tavsiye etmem. önce tespit sonra resmiyet. selametle.

Reck

Kullanıcı
Hocam çok teşekkür ediyorum. Cihaz şart anlaşılan

Üst Alt