Balıkmı Alıkmı Çözemedim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Balıkmı Alıkmı Çözemedim

A21MEDLi

Vip Üye
ağız kısmı balık gibi duruyor,balığın baktığı istikamette,üçgen şeklinde dikili kaya....veya yağmurdan sığınmak için altına girilebilecek,şapkalı kaya olmalı..

gıral

Vip Üye
ağız kısmı balık gibi duruyor,balığın baktığı istikamette,üçgen şeklinde dikili kaya....veya yağmurdan sığınmak için altına girilebilecek,şapkalı kaya olmalı..
Ustam sanki avını yemek için ağzını açmış. Bunu hedef yakın olarakmı düşünmek lazım. yoksa uzakmı. Uzakgidermi butarz işaretler

gıral

Vip Üye
Son iki resim arasındaki fark gayet açık ve net
Arkadaşlar işarete nereden bakacağınızı iyi bilin ki çözüme yürüyebilesiniz

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Ustam bu tur isaretler (bana dogal geldi) uzaga atmaz. İscilik net ise burada olan sey mezarliktir. Ve bu turde mezar oda olur. Tunelinin olmasida kuvvetle muhtemeldir.
Cok uzaklasmadan bosluk tespiti yapilmasi bence en uygun calisma olur.
Eger iscilik var ise baliga benzettiginiz figurun uzerinde kesinlikle isaretler olur. Oda bilgileri, tunel bilgileri uzerindedir. Hatta girisin neresi oldugu da yapilan oyma ile belirlenmistir. Bu nedenle detayli analiz ister bu alan.
Kolay Gelsin.

gıral

Vip Üye
Ustam bu tur isaretler (bana dogal geldi) uzaga atmaz. İscilik net ise burada olan sey mezarliktir. Ve bu turde mezar oda olur. Tunelinin olmasida kuvvetle muhtemeldir.
Cok uzaklasmadan bosluk tespiti yapilmasi bence en uygun calisma olur.
Eger iscilik var ise baliga benzettiginiz figurun uzerinde kesinlikle isaretler olur. Oda bilgileri, tunel bilgileri uzerindedir. Hatta girisin neresi oldugu da yapilan oyma ile belirlenmistir. Bu nedenle detayli analiz ister bu alan.
Kolay Gelsin.
Ustam hoşsefageldin
İnşallah iyisindir
Yorumlarını özledik usta boşver işareti odayı :D sıkıntı etme oişler yolbulur ustam

gıral

Vip Üye
Buray kontrol etmen lazım çıbıklarla yatayda dikeyde üzerinden geçersen yakalayacağını düşünüyorum girişi
Allahrazı olsun ustam
Değerli bilgilerinle herzaman yanımızda olduğun için ayrıca teşekkür ederim
Sağlambi çıbukçu bulup baktıracam İnşallah

Üst Alt