Balıkmı? | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Balıkmı?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bak seeennn. uskumrumudur nedir. o haliyle sırt kısmındaki murç izini yön de vermiş. sanırım o yön de bizim tepeyi gösteriyor.
söyleyin o uskumruya yakarım mangalı haaa :D:D:D

uskumru mangala yakışır mı bilmem ki. uskumruyuda sevmem. @karanar usta baksana daha ufacık hamsi gibi. atacan onu mangala ne kılçık ne kemik demeden bir de güzel pişer şimdi. hele bir de kar yağsa kulağına da kar suyu kaçsa. off tam hamsinin mangal zamanı. (matrix)

walkman

Kullanıcı
işaretin olduğu alanda güzel görünüyor ama tepe de babalar yatar biliyosun. bende de böyle bir yer var. ömrümü yedi, aklımı ziyan etti. hala fırsat bulupta tepeye çıkamadım.

ağam beni neden çağırmıyorsun babayı ziyaret eder bir de kuzu keser yarisini firun eder yarisinu haşlama yerdik. (ankara ustamız duymasın)

Kervan07

Vip Üye

balık mı balık. işaret aleni yapılmamış, bakalım beni kim görecek, hadi gördün diyelim kim çözecek der gibi :D

harbici ustam balık'ın kuyruk kısmında eksik olan bir parca var.onu bulmak gerekir diye düşünüyorum. arkadaşlar beni kaleye götürürken buranın önünden geçtim ve çok dikkatimi çeken bulgular gördüm..kaleden dönüşte burda iyi bir araştırma yapayım dedim kendi kendime ama kötü hava şartlarından dolayı acilen kaçmak zorunda kaldık..aklım burda kaldı inan.inşallah bir daha gitmek nasib olur.
tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkürler

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
değerli arkadaşlarım,son resimler konuyu daha anlaşılır kılmış.

şu görüntüye dikkatinizi çekmek istiyorum,

yerleşime ve tarıma çok uygun ,düz bir arazi ,hemen bitişiği mezar ve benzeri amaçlı ,kullanıma çok uygun,zemini sert meyilli yerleşime de yakın bir alan.
kayalar bakıldığında üzerlerinde oynanmış görünümler bile bir derece fark ediliyor.
söylemeye çalıştığım, yaşam olmuş her yerde bu tarz arazi yapılarına yönelmeniz.
bazı bölgelerde ,ağaç vb. bitki örtüsü kapatmış dahi olsa ,meyilli kayalıklı alanları gezmeden ve incelemeden üşenmeyiniz. bu yapıdaki araziler size mutlaka bazı gizemler sunacaktır. konuya yorumdan farklı ,olması gereken genel bir bakışı sunmaya çalıştım.

Üst Alt