Banlanan Kullanıcı: Akrep68 | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Banlanan Kullanıcı: Akrep68

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizliden20

Kullanıcı
ben banlanmadim banlanan siz o odayi o ustaniza bir sorun o odayi bir sizler Len paylassin malın hasini size göstersin birde ona bir sorun Allah dünyayi yaratigi zaman dünyadamiydi birde ona söyleyin o odada daha cok arar denizli20 de bir sorun 60 metre sondaj yapmista altin da sehir varmista ben ona yer gösterdim insaallah ona nasip olmaz cünkü nan kör fazlada atip tutmanin bir anlami yok ben ispat edebilirim ama sizin ustaniz ispat edemez o odadaki malın hasini gösteremez

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sevgili kardeşim sende beni taktın kafayı.ben kendimi sana ispat etme gibi bir gayem yoktur.hatta hiç kimseye ispat etme gibi bir gayem asla olamaz.bu ilimler biz aciz kullara bir rabbimden lutuf olarak geldi.bunu ulu orta ifşa etmenin bir anlamı yok tur.beni bu memleketin en üst makamları zaten biliyor.zaten kendi başımada iş yapmıyorum.bu sitede bir geçmişim var bazı abiler.de ustalığımı iyi bilir.beni bu siteden bazı ustalar resim üzerinden neler yapableceğimi çizimlerimide iyi bilir. ve benin elhmdllh boşumda yoktur.haaa illa dersenki ben sana meydan okuyorum.ben onada varım laf ebeliğiyle bir yere varılmaz.site büyükleri hakemliğinde istediğin şekilde seninle yarışa varım.ya site üzerinden birilerinin kesin bildiği kayıtlı bir yeri.resim üzerinden içindekilerinin cinsine adedini,oda şeklini.oda girişine çizim yapmaya.yada arazide ölçüp sondaj yapmaya varsan buyur hodri meydan.ben burdayım.ama bir daha hakkımda böyle yazılar da yazmayın rica ederim.

gerd23

Kullanıcı
seninde benim hakimda hic bir sey yazmasin bende yazmam

gerd23

Kullanıcı
tamam benim arkamdan atip tutmalarina gerek yok tesekür edecegine hep allah ismi geciyor konusmalari bir müslümana arkadan konusmak yakismaz ben siteyi terk ettim o beni banlandirmadi ben ilk günden gecici oldugumu yardim atip tutmanin geregi yok

gerd23

Kullanıcı
bozkurt ustam bu yönetici mi yazabilirdi akrep kardeşim iz siteyi terketti yaptigi yorumlar dogru yada yanlis herkes düsündügünü yapsin sorumlusu biz degiliz ama kalkip beni reklam etmesi bir yöneticiye yakismaz yazmis bilgiyasar otomatik olarak banlanan akrep kardesim o zaman yöneticiye bence ihtiyacin yok yönlendiren o yönetici

yazdigini dikat etsin adil bir yönetici olsun

bir yöneticiyede bu yakisir

yada sen bana ilk günde söyleyebilirdin benim sitemde yorum yapma o zaman bir yorum yapmazdim yapsaydim o zaman haki vardi beni banlandirmaya

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
akrep68 ustam, bu konuyu uzatmanın bir anlamı yok, ikizceli usta için suizanda bulunuyorsun şuan. kendisinin yazdığı yalan değil doğru, bir üyeyi banlama işi yapınca sitem otomatik olarak konu açıyor, bunu ben yaptım, siteye ben ekledim. kim kimi neden banlamış anlamak görmek için, kimse fevri ve hevasına uygun hareket etmesin diye. ki yine öyle olmuş, ikizceli usta senin isteğin üzerine seni banlamış. senin mailin banada geldi. beni iptal diye yazmışsın.

şimdi senden ricam, bana güveniyor biraz olsun inanıyorsan, bu konuyu kapatalım. sana kımse yorum yazma diyemez, demedikte zaten, hatta seni teşfik ettik, yorumlarını anlamayn olur dıye konu açtık, iyi niyetınden bahsettik, fakat sen şuan bunların aksine hareket ediyorsun. senin talebin olmasaydı, ne o konu açılırdı nede şuan bunu konuşuyor olurduk.

rica ediyorum bu konunun üzerinde durma, ben bu sitede devam etmek istiyorum diyorsan, akrep68 adını geri verelim. açılan konuyuda silelim. yoksa bu konu bir yere varmaz.
senin arkandan konuşanda olmadı, herkes iyi niyetli birşeyler yazdı. lütfen artız uzatmayalım. işin rengi değişecek.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
şimdi benim anladığım şu şekilde beni siteden uzaklaştırın banlayın diye msj atıyon iki kişiye bunlarda yönetici biride seni kırmayıp banlıyor siz şimdi başka bir isimle yeniden üye oluyorsun bunu eleştiriyorsun bu konuda sana diyecek bişi bulamıyorum gerekte yok hata tamamen senin siz istemişşiniz isteğiniz yerine getrilmiş bunu abartacak bir durum yok ikinci husus bozkurt kardeşim size açık kapı bırakıp seçenek sunmuş bencede olumlu karar sizin yazdığın yorumla açtığın konular fikirlerin düşüncelerin bize uygun düşerse kabul edilir uygun bulmayan ilgilenmez okumaz eleştirisini yapar eleştiride yapıcı olursa iyi olur definede bir satır yazının bir işaretin bir kelimenin bir tecrübenin nelere kaadir olduğunu bilmek için müneccim olmaya gerek yok birilerine faydam dokunur diyorsan buyur site burada millet bilgiye susamış yok ben boş işlerle sizi meşgul edecem diyorsan karar senin

ağustos güneşi

Kullanıcı
tamam benim arkamdan atip tutmalarina gerek yok tesekür edecegine hep allah ismi geciyor konusmalari bir müslümana arkadan konusmak yakismaz ben siteyi terk ettim o beni banlandirmadi ben ilk günden gecici oldugumu yardim atip tutmanin geregi yok

akrep usta durmadan bal vermeyen arı gibi vır vır edip duruyorsun.denizli ustam sana açıkca meydan okumuş varsa kendine güvenin,çıkarsın er meydanına.bu işler konuşmakla olmaz icrat ile olur.buyur meyna.

gerd23

Kullanıcı
denizli ustan 60 metre sondaji göstersin

gerd23

Kullanıcı
sen yazmasan ben yazmam

artik size bir cevap vermiyecem istediginizi atip tutabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...