Bayan Figürü | Define işaretleri ve anlamları

Bayan Figürü

baran

Kullanıcı
merhabalar ustalarım daha önce bayan figürün fotosunu yakında vermiştim bana yazdığınızda baktığı yönün fotosunu istemiştiniz işte baktığı yönün bir fotoğrafı ne düşünüyorsunuz ustalarım şimdiden tşkler

karanar

Kullanıcı
kayalara doğru değil de, kayaların önündeki yığma toprağa bakıyor. ön taraftan iyice bir boşluk tespiti yapmalısın usta.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

sevgili baran hem konuyu hatırlamadım hemde ordaki figürü anlayamadım.
yakın ve farklı yönlerden çekimi olsaydı anlaşılabilirdi.
ben figür olarak gördüğümü çizdim. istikametlerinide . o arka kısımda neler var biliyormusun...yakınsa inceleyip paylaşabilirmisin. sağlıcakla.

baran

Kullanıcı

sevgili baran hem konuyu hatırlamadım hemde ordaki figürü anlayamadım.
yakın ve farklı yönlerden çekimi olsaydı anlaşılabilirdi.
ben figür olarak gördüğümü çizdim. istikametlerinide . o arka kısımda neler var biliyormusun...yakınsa inceleyip paylaşabilirmisin. sağlıcakla.
ustam ilk işaretledğin yerin baktı yön bu fotograf

Bide bayan figürü en yakın açı bu fotograf Ustam

casa

Kullanıcı
kayanın kendi oluşumu baran kardeşim.bu tür doğa oluşumlarına sık sık rastlamaktayız doğada...

baran

Kullanıcı
kayanın kendi oluşumu baran kardeşim.bu tür doğa oluşumlarına sık sık rastlamaktayız doğada...
ama kayanın kendi oluşmanın bu kadarına da pes yani bakın ne kadar belli ediyo bayan başı yine de değerli yormunuz için saol ustam

casa

Kullanıcı
kadın başına benzemiyor demedim ki dostum sadece doğa olaylarında bu şekilde oluşumlar ortaya çıkabiliyor ama define ile ilgili bir durum olmadığını belirtmek istedim...rica ederim..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

sevgili baran kardeşim sanırım ninkini değişmişsin. bu resmini ilk kez görmeme rağmen bölgeyi hatırladım. bu kısma özellikle ,görmememe rağmen değinmiştim. foto istemiştim. fazla söze gerek yok;
başlangıç biraz alt açığında görünmeyen yerden.
yatay çizdiğim alt kısım boyundan dışarı çıkmaz. boşluk tespiti yapmanı veya ehil birinden yardım almanı tavsiye ediyorum. sağlıcakla.

walkman

Kullanıcı
baran usta bir de bu noktalara dikkatinizi çekmek isterim. Doğruluk payı için yakın çekimlerini yaparsanız memnun olurum.

Üst Alt