Bayan Figürü | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bayan Figürü

baran

Kullanıcı

sevgili baran kardeşim sanırım ninkini değişmişsin. bu resmini ilk kez görmeme rağmen bölgeyi hatırladım. bu kısma özellikle ,görmememe rağmen değinmiştim. foto istemiştim. fazla söze gerek yok;
başlangıç biraz alt açığında görünmeyen yerden.
yatay çizdiğim alt kısım boyundan dışarı çıkmaz. boşluk tespiti yapmanı veya ehil birinden yardım almanı tavsiye ediyorum. sağlıcakla.
tmm ustam çok tşk ederim

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Baran Ustam aklında birşey kalmasın diye bende İkizceli ustamın söylediklerine katılıyorum,O kadının baktığı yeride alt berisinide belirtmesi benimde dikkatimi çeken aranılan bakılması gereken yer olduğunu söylemiş,Bendende sana Allah işini rast getirsin demekten başka birşey bırakmamış ustalar,Selametle

baran

Kullanıcı
Baran Ustam aklında birşey kalmasın diye bende İkizceli ustamın söylediklerine katılıyorum,O kadının baktığı yeride alt berisinide belirtmesi benimde dikkatimi çeken aranılan bakılması gereken yer olduğunu söylemiş,Bendende sana Allah işini rast getirsin demekten başka birşey bırakmamış ustalar,Selametle
tşk ederim ustam

walkman

Kullanıcı
baran usta eklediğiniz ilk resimde sol tarafında sanki bir mağaraya ait bulgular var. Daha önceki mesajımda yeşil ile işaretlediğim yer. Etrafı taş duvar örülmüş yeri yakından incelemekte fayda var.

baran

Kullanıcı
baran usta eklediğiniz ilk resimde sol tarafında sanki bir mağaraya ait bulgular var. Daha önceki mesajımda yeşil ile işaretlediğim yer. Etrafı taş duvar örülmüş yeri yakından incelemekte fayda var.
Tamam ustam tşk ederim

Üst Alt