BAYKUŞA benzeyen işaret | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

BAYKUŞA benzeyen işaret

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Selam , @Deli Fırat usdam , geçen hafta perşembe günü gittim, Zeten bu resmi görmediğimi ve gidip göreceğini söylemiştim, Ve gidip gördüm,
Bu işaretin evetini filan bilmiyorduk ve fazlada sormak ,inanmamış gibi bir algı yaratmasın diyede fazla soramamıştım,
Neticede bu işareti gördüm ama bu işaret çok küçük yani bizim zannettiğimiz büyüklükte değıl ,
Baş parmak büyüklüğünde bir şet, Sigara çakmağı filan olsaydı yanına koyup resimleyecektim., Ebatını Anlata bilmek için Ancak 50 tl yi ikiye katlayıp resimledim, Asıl görüntüsü budur ebatında budur,
Bu kadar küçük olması iyiye isaret

balkaya34

Kullanıcı
Sağ sol ve ön karşıyı görelim
Ön karşı KUMPANYA birlik değirmeni ve aşağıda iki magra vede , Gidersin gidersin girdigin yerden geri gelirsin baska çıkışı olmayan dere,
Burda dağ altdaki beyaz yer degirmenin yeri ve dere , vede degirmenin harabesi ,
Bu işaret ikiye bölünmüş çok büyük ve bir birinden ayrılmış iki.parça kayada,Kaya budur,

Ekli dosyalar

• 20221229_125920.jpg
    20221229_125920.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 13
  • 20221229_131000.jpg
    20221229_131000.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 12

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Selam , @Deli Fırat usdam , geçen hafta perşembe günü gittim, Zeten bu resmi görmediğimi ve gidip göreceğini söylemiştim, Ve gidip gördüm,
Bu işaretin evetini filan bilmiyorduk ve fazlada sormak ,inanmamış gibi bir algı yaratmasın diyede fazla soramamıştım,
Neticede bu işareti gördüm ama bu işaret çok küçük yani bizim zannettiğimiz büyüklükte değıl ,
Baş parmak büyüklüğünde bir şet, Sigara çakmağı filan olsaydı yanına koyup resimleyecektim., Ebatını Anlata bilmek için Ancak 50 tl yi ikiye katlayıp resimledim, Asıl görüntüsü budur ebatında budur,
Daha makbuldur hele birde bir kaç mağarada var desen süper olur👍 biri açık mağara diğerini senin açman lazım bak bunu dikkate al hakkında hayırlısı olsun inşallah ha birde unutma benim adaletli paylaşımımı ne çıkarsa üç biye bir siye 😂😂

balkaya34

Kullanıcı
Daha makbuldur hele birde bir kaç mağarada var desen süper olur👍 biri açık mağara diğerini senin açman lazım bak bunu dikkate al hakkında hayırlısı olsun inşallah ha birde unutma benim adaletli paylaşımımı ne çıkarsa üç biye bir siye 😂
Hele bir olsunda başım güzüm üsde gurban
Bunun tam batısında bir delik var aslında 3 tane varda birisi çok daha görkemli ,Bu delik Kayanın kırık.olan ucundan itibaren 120 cm derinlikdedir ,Suan kalan kisim.85 cm ye yakın, Bu delik.bu işaretin olduğu kaya bakıyor, Yani sizin bahsettiğiniz mağaralar uşak değıl.cok yakın da biz nasıl buluruz bunu bulmak gerekiyor,
Selamlar saygılar usdam,

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Hele bir olsunda başım güzüm üsde gurban
Bunun tam batısında bir delik var aslında 3 tane varda birisi çok daha görkemli ,Bu delik Kayanın kırık.olan ucundan itibaren 120 cm derinlikdedir ,Suan kalan kisim.85 cm ye yakın, Bu delik.bu işaretin olduğu kaya bakıyor, Yani sizin bahsettiğiniz mağaralar uşak değıl.cok yakın da biz nasıl buluruz bunu bulmak gerekiyor,
Selamlar saygılar usdam,
Kaç açık mağara var gördüğün 🤔

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Kıymetli abim doğal mağaraların dışında kapalı bir mağara olacak birbirlerine yakın olur

Üst Alt