Bbbbeee Arkadaşımızın Konusu | Define işaretleri ve anlamları

Bbbbeee Arkadaşımızın Konusu

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
11600.jpg

üyemiz resim yükleyememiş.avatarındaki resmi rica etti. bir miktar büyüterek paylaşıyorum.
Bbbbeee kardeşim öneriler bölümünde resim yükleme konusu mevcut. incelemeni öneririrm.
tek resim aslında konunun tam anlaşılmasını sağlamıyorsada,çizdiğim yere bir baş betimlemesi işlenmiş görülmekte.alt kısmı da ağız olarak üstten itibaren bir bütün bakılırsa daha iyi anlaşıolıyor. her bulgunun resim kadar benzemesini bekleyenmeyiz. sol kısımdaki kanalda bunu teyit eder görünümde. bu kayanın işçilikli olduğu anlaşılmakta. mümkünse ön açığını biraz görebilecek şekilde paylaşabilirsen daha iyi anlaşılacaktır. mezar yada m. odası ihtimali görülmekte. ön kısımlardan boşluk tespiti ile bulunabilir. selametle.

Kafkaslı

Vip Üye
esselamualeykum

ikizceli dostum. senin çizimi göre bakılırsa, o yüz resmin karşısında ne var diye bakılmalı.
bence resim benim gördüğümü sende görüyormusun der gibi.
bence kanal aldatıyor. kanal yönünde başka bir emare aranmalı.

ikizceli

Kullanıcı
Hattap hocam,baş dikkat edilirse kanala doğru eyimli yapılmış. bu gibi yerlerde kanal önü mezar ana bulgu odayı verir. lakin o eğim belkide ayni gizemimi veriyor düşüncesi doğuyor.tabiiki yerinde bir tespitle aydınlanması doğru bir tercih olacaktır.

Kafkaslı

Vip Üye
esselamualeykum
ikizceli hocam tabiki bütün olasılıklar değerlendirilmeli kanalın yön verme ihtimalide göz önünde bulundurulmalı
kanalın iki karşıt yönündede ne gibi bulgular olduğuna bakılmalı. sonuç itibariyle.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Bu kayanin resimleri cekildikten sonra 3 metre ileri alinip istirahat verilecek.
Kaya merkez kabul edilip en az 2 metre tarla havalandirilacak. Alt taraf kayalarla dolu olacagindan 2 metre derinlik olusunca, tarla verimli olsun diye bu kirac organik alan elden gecirilecek. Bir sigara molasi verilip degerlendirme yapilacak. Organik toprak da verim iyi olur. Yeter ki toprak analizi iyi yapilsin. Bu kaya tarlaya engel, sikintili yani.
Tarlayi tastan kurtar ustam. İnsallah sari sari kipkirmizi domateslerin olur insallah.

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.

ikizceli

Kullanıcı
Bu kayanin resimleri cekildikten sonra 3 metre ileri alinip istirahat verilecek.
Kaya merkez kabul edilip en az 2 metre tarla havalandirilacak. Alt taraf kayalarla dolu olacagindan 2 metre derinlik olusunca, tarla verimli olsun diye bu kirac organik alan elden gecirilecek. Bir sigara molasi verilip degerlendirme yapilacak. Organik toprak da verim iyi olur. Yeter ki toprak analizi iyi yapilsin. Bu kaya tarlaya engel, sikintili yani.
Tarlayi tastan kurtar ustam. İnsallah sari sari kipkirmizi domateslerin olur insallah.

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.
bazı yorumlarına bayılıyorum Kader ustam. uyuyan adamı yerinden kaldırtacaksın:D

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
bazı yorumlarına bayılıyorum Kader ustam. uyuyan adamı yerinden kaldırtacaksın:D
Uyuyanlari uyandiralim ki Hocam, millet gafletten kurtulsun. Mezarinda yatan herkes nasil olsa birgun kalkacak. [emoji26]

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.

ikizceli

Kullanıcı
Sağolun Muhterem @ikizceli hocam. Ellerinden operim. Ne mutlu bize, tebessum ettirdiysek size.

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.
ALLAH RAZI OLSUN . GÖSTERDİĞİN SAYGIDAN,mahçubiyet duydum. inşaallah layık oluruz.bende sevgiyle gözlerinden öpüyorum. biraz da ben seni güldüreyim. konu sahibi kardeşimiz bize yardımcı olurmusun resim yükleyemedim demişti. biz nasıl resim yüklenmesi gerektiğini yazdfığımız gibi avatarında resmi aldık konuyu da açtık.
ne gariptir ki arkadaşımız halen daha başka konularda bana yardım edin diyor bu konudan haberi yok.başka konuları takip ediyor bizim ismi ile açtığımız konuya henüz< girmesi nasip olmamış.:D
acaba perdemi indi dersin.neyse bir mesaj atalım bari.

MAVRAN

Vip Üye
Burada adam uyuyor gibi gözler kapalı, bildiğim ve öğrendiğim gözler olurda, kapalı veya uyur gibi ise mal kendisinde olur. Burada da aynısı görülüyor ya kendisinde veya yakınında. Yanılıyor isem lütfen uyarın. ALLAHA emanet olun. Kalın muhabbetle.

Üst Alt