Bbbbeee Arkadaşımızın Konusu | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Bbbbeee Arkadaşımızın Konusu

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Burada adam uyuyor gibi gözler kapalı, bildiğim ve öğrendiğim gözler olurda, kapalı veya uyur gibi ise mal kendisinde olur. Burada da aynısı görülüyor ya kendisinde veya yakınında. Yanılıyor isem lütfen uyarın. ALLAHA emanet olun. Kalın muhabbetle.
@MAVRAN ustam,

Arkadasa dedim;
"Uyandir su gafili."

Gafil uyanmak uzere. Ana tas dahil olmak uzere tamami horsandan mamul. Birde entresan birsey dedi. Gafile ilerledikce agir bir koku gelmeye baslamis. Horasandan mamul kaya parcalari ise ele alininca kokuyormus. Şu gafili goreyim diye kafasini iceri sokunca gozleri yasarmis muhtemelen "gazdan" 1 boy yaklasmis. 1 kol boyu daha giderse kucaklasirlar herhalde.[emoji38]

2

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.

MAVRAN

Vip Üye
@MAVRAN ustam,

Arkadasa dedim;
"Uyandir su gafili."

Gafil uyanmak uzere. Ana tas dahil olmak uzere tamami horsandan mamul. Birde entresan birsey dedi. Gafile ilerledikce agir bir koku gelmeye baslamis. Horasandan mamul kaya parcalari ise ele alininca kokuyormus. Şu gafili goreyim diye kafasini iceri sokunca gozleri yasarmis muhtemelen "gazdan" 1 boy yaklasmis. 1 kol boyu daha giderse kucaklasirlar herhalde.[emoji38]

2

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.

İnşallah öyledir kader 25 ustam yanlız korkarım bu arkadaş bu konularda acemi şimdi olur ya düşer bir anda sarı kızların içine bir anda hangisine diye oyalanır ve gaza maruz kalır. İnşallah biraz birşeyler biliyordur. Şu kızları biraz havalandırsa sonra akan suda bekletse birde çıplak elle ellemese.
Bu meretin gazı öyle bir zehir ki insan bir alırsa zaman içinde mum gibi eriyor hiçbir hekim fayda etmiyor, aman dikkat dikkat dikkat.

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
İnşallah öyledir kader 25 ustam yanlız korkarım bu arkadaş bu konularda acemi şimdi olur ya düşer bir anda sarı kızların içine bir anda hangisine diye oyalanır ve gaza maruz kalır. İnşallah biraz birşeyler biliyordur. Şu kızları biraz havalandırsa sonra akan suda bekletse birde çıplak elle ellemese.
Bu meretin gazı öyle bir zehir ki insan bir alırsa zaman içinde mum gibi eriyor hiçbir hekim fayda etmiyor, aman dikkat dikkat dikkat.
Ustam bu yigit havali bir tip. Havalandirmadan isi rast gitmez.
Birde kibardir asla eldivensiz dolasmaz. Sadece tokalasirken cikarir. Bende dedim gafili gorunce kesinlikle tokalasma.[emoji38]

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.

Bbbbbbeeeee

Kullanıcı
Geldim usta

Venus_V3_5570 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bbbbbbeeeee

Kullanıcı
İkizceli hocam Allah razı olsun konuma yardımcı oldun ben kendin baktım oraya kanal ucu sola egim vermiş ve aşağıda Horasan yağı ile karşılaştım kuyulama şeklinde iniliyor aşağıya yanlız işaretli kayaya kaldırmam gerekirmi

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
SÖZLERİME ÇOK DİKKAT ET.öncelikle maden tespiti yap ya da yaptırmaya çalış. cihaz olmasa bile bir çubuk kullanıcısı çok rahat yapacaktır. sonra girişin derinliğini alın. ve kayanın üstüne doğruda boşluk tespiti ile tarif ettiğin yerin odaya geçiş başlangıcımı yoksa mezarmı olduğunu anlayanız. bunları anlamadan bir tasarruf tavsiye etmem. kaya köklüde olabilir . boşluk tespiti size bu durumu açığa çıkarır. neden dersen,boşluk kayanın altına gelirde yukarı çıkmazsa kayanın altı ile sınırlı kalırsa demekki kaya koymadır.eğer oda şeklinde başlangıçtan kayanın biraz üstüne çıkıyorsa o zaman dokunulmayacak . girişten yaklaşık 3 m ye yakın yada az üstünde bir derinlikte odaya geçiş olur .benim kannatimde bu yöndedir. yalnız çok dikkat ister. dönüşten sonra tünel boyunda hatta odanın üstünde önlem alınmazsa kayacak şekilde risk taşıyan özel yerleştirilmiş düzenek olur.
bu konuda tecrübesi olmayanlar hata yapabilir. bu sözlerimizde yabana atılmasın.
kardeşim son olarak acele etmeden yapıtta maden olup olmadığını önce bir tespit imkanı bulmalısın. varsa alırsın iznini paşa paşa açarsın hemde hiç bir riskin olmaz . olmazsa götürürsün bir kırıcı senin bir ayda yapamadığını 2-3 saatte yapar.selametle inşaallah.

Bbbbbbeeeee

Kullanıcı
Abi valla Allah razı olsun senden bilgin doğrultusunda hareket edecem

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt