Beğen butonu | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Beğen butonu

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Beğen butonu

güzel bir fikir kervan usta. beğen butonuna çöküyorum :D

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

evet bozkurt ustam bu konuda size katılıyorum..bu aralar çok yanlış anlaşılıyoruz.

aslında benim aklıma bi fikir geldi.
yorumları sesli okuyan bi uygulama ekleseniz yorumların altına,bence durum düzelir..şöyle yumaşak bir ses tonu ve tatlı bir dille okuyacak yorumları,bak o zaman kimse yanlış anlamaz diye düşünüyorum. nasıl fikir bozkurt ustam?:)

aslında böyle bir uygulama var,kullanan forumlar var,ama sorun yaşayanda çok,birde onunla uğraşmak istemem doğrusu.

ayrıca şu beğen olayına farklı bir çözüm düşünüyorum inş olucak.

şahin

Kullanıcı

begen botonundan ziyade sitede konuya yanıt yazarken veya konuları gezınırken donmalar oluyor sayfa kitleniyor. belirli zaman bekleyınce düzeliyor. buna çözüm aranmalı.

tarayıcım la ilgili degil bir çok siteyı ziyaret dedip denedim. sitenin hostuyala alakalı bir sorun sanırım.

gerci bu gün bu sorunu hiç yasamadım umarım düzelmiştir.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

begen botonundan ziyade sitede konuya yanıt yazarken veya konuları gezınırken donmalar oluyor sayfa kitleniyor. belirli zaman bekleyınce düzeliyor. buna çözüm aranmalı.

tarayıcım la ilgili degil bir çok siteyı ziyaret dedip denedim. sitenin hostuyala alakalı bir sorun sanırım.

gerci bu gün bu sorunu hiç yasamadım umarım düzelmiştir.

S.a

Sahin ustam bazi konulardaki resim boyutları yuksek oluyor.bundan dolayi konu açılırken kasma olusuyor, bu normal bir durum.cunku biz resimleride kendi sunucumuzda barindirioz,hem konuyu cekip hem resmi çekerken bu anlık donmalar olası bir durum halini alıyor.

Ayrıca bu durumun internet hizimizlada alakasini oldugunu belirtmek isterim.is yerimden sitenin acilma hizi hızı 0,25 iken evde 0.50 ve 1 leri bulabiliyor.

Sizinde fark ettiginiz gibi bugun sizin internetiniz hizli demekki.cunku bugun sunucuda herhangi bir guncelleme yapilmadi.

Saygilar iyi forumlar.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

muhterem,BOZKURT ustam, beğenilme beklşentisi içinde olacak bir ustamızın olabileceğine ihtimal bile vermiyorum. bu sitedeki kıymetli kardeşlerimizin hepside bu düşünceleri çoktan aşmış ,kemale ermiş insanlar. bu sitenin en büyük yükünü çekiyor,bir aksaklık olmaması kesintiye uğramaması için ,ne terler döküyorsun,kimbilir. bir beğen butonoda olmayıversin güzel kardeşim. yapılan katkıları, gönüller takdir edip beğeniyorsa ,onun mutluluğu bize fazlasıyla yetiyor.
insan oğlu her şeyin güzelini isteyebilir.hakkıdırda ama imkanlar dahilinde .yapılabileceklerin en iyisini yapma gayretinde olduğun inancındayım.RABBİM sana kolayluklar versin.ne kadar teşekkür etsek azdır.
sevgiyle kal ALLAH a emanet ol.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

muhterem,BOZKURT ustam, beğenilme beklşentisi içinde olacak bir ustamızın olabileceğine ihtimal bile vermiyorum. bu sitedeki kıymetli kardeşlerimizin hepside bu düşünceleri çoktan aşmış ,kemale ermiş insanlar. bu sitenin en büyük yükünü çekiyor,bir aksaklık olmaması kesintiye uğramaması için ,ne terler döküyorsun,kimbilir. bir beğen butonoda olmayıversin güzel kardeşim. yapılan katkıları, gönüller takdir edip beğeniyorsa ,onun mutluluğu bize fazlasıyla yetiyor.
insan oğlu her şeyin güzelini isteyebilir.hakkıdırda ama imkanlar dahilinde .yapılabileceklerin en iyisini yapma gayretinde olduğun inancındayım.RABBİM sana kolayluklar versin.ne kadar teşekkür etsek azdır.
sevgiyle kal ALLAH a emanet ol.

Ustam ben şimdi
Bu güzel sözlere nasıl
+Rep vemiyeyim(alkış);):)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Ustam ben şimdi
Bu güzel sözlere nasıl
+Rep vemiyeyim(alkış);):)

aynen aliveli ustam aynen,

valla ikizceli ustanın şu sözleri yokmu,neyse iltifatta kotayı aşıp kendisini mahçup etmek istemiyorum.kendiside sevmiyor bunu.ama ne edek ikizceli ustam ne edek,seni sevmemekde olmuyor.kalbini gönlünü ortaya seriyorsun.nasıl duralım saygı sevgi cümlelerini sermeden.

daha güzel daha iyi günlere hep birlikte inş.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

bu sitede oluş sebebimin,insani değerlerin, engin gönüllerde doruğa ulaştığı ,yukardaki sözlerinden çok açık anlaşılan değerli ustalarımızın varlığından başka bir nedeni yoktur.
emin olunuz,bende sizleri diğer arkadaşlarımız gibi,gönülden sayan ve sevenlerdenim.
iyiki birlikteyiz.RABBİM,TÜM GÜZELLİKLERİ SİZLERLE, SİZİ SEVENLERLE beraber eder inşaallah.