BERAT Kandilimiz Mubarek Olsun | Define işaretleri ve anlamları

BERAT Kandilimiz Mubarek Olsun

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Allah'ım Devletimizi, Milletimizi, İslam Beldelerini Ve Bütün İnsanlığı Her Türlü Afetlerden, Musibetlerden, Kötülüklerden, Salgın Hastalıklardan Muhafaza Eyle
Dünya İmtihanımızı Kolaylaştır Musibetler Karşısında Bilincimizi Ve Direncimizi Artır Bizlere Sabır Ve Metanet Ver Allah’ım
Bu mübarek Gece Vesileyle Bir Kez Daha İliç İlçemizde Meydana Gelen Acı Olayda Toprak Altında Kalan Kardeşlerimiz İçin Dualar Ediyor, Kıymetli Ailelerine Ve Tüm Hemşehrilerimize Sabırlar Diliyorum. Yüce Allah'tan Bu Tür Acı Olayları Bir daha Yaşatmamasını Niyaz Ediyorum.
Bu Mübarek ve Anlamlı Gecenin Ülkemiz Milletimiz ve Tüm İnsanlık İçin Sağlıklı,Huzurlu Yarınlara Vesile Olsun inşallah
Hakkımızda Hayırlı Olacak Dualarımızın Kabul, Olması Dileğiyle
BERAT Kandilimiz Mubarek Olsun

MAVRAN

Super Moderatör
Amin, ALLAH razı olsun @Lacivert24 ve @AhdeVefa Ustalarım Rabb'im yaptığınız ve yaptığımız dualar hakkımızda hayırlı ise kabul eyle.
Dünya üzerinde zulüm gören tüm müslümanlara yardım eyle, Filistin ve Yemen'de ve dünyanın 4 bir köşesinde haksızlığa zulmü uğrayan kardeşlerimize yardım eyle Allah'ım. Ülkemizde yaşanan acıları yeninden yaşamamaları dileği ile.

Geçmişlerimize , Rh İsmail abim, Rh Çandar ustam, Rh Aliveli kardeşime bu gecenin hürmetine rahmet eyle,

Bizleri her türlü kötülüklerden muhafaza eylesin, günahlarımızı bağışla bizleri affet, namert'e muhtaç eyleme. RABB'İM Senin istikametin üzere yaşayıp ve son nefesi de o şekilde verebilmeyi nasıp eyle.
Amin.