Beş Cm Artı | Define işaretleri ve anlamları

Beş Cm Artı

Sado6161

Kullanıcı
Selamun aleyküm ustalar çizmiş olduğum artı aynı olduğu şekilde sabit bir kayada artıya sırtını verdiğinde beş metre önün uçurum sağına beş metre uçurum sol tarafı ileri gidilebilir arının önünde yaklaşık beş metre kare düz bir alan var ve bu düzlük bi kaya tabakası ve bu düzlüğe ay şeklinde irili ufaklı kayalar atılmış yığma şekli gibi düşünüle bilir burda sadece işaret olarak bu artı var başka işaret yok diğer işaretler bu artıya elli yetmiş metre mesafede saygı değer ustalar fikriniz neolabilir veyahutta neyapmam gerekli o artı nedemek hepinize saygılarımı sunuyorum
479875c31ccf33c69871ed6af6ab2882.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sado6161

Kullanıcı
Yani nedemek ersan usta

cantar

Kullanıcı
BURAYA BUNA BUNUN ALTINA BAK DEMİŞLER YALAN SÖYLÜYORUN ANLAMINDA ALGILAMA GERÇEKTEN 5 CM İSE İŞARETİN..
ÇOĞU BU İŞARETİN BULUNDUĞU YERDE HEDİYESİ HEMEN İŞARETN OLDUĞU KAYANIN ALTINDA BULUNMUŞTUR.
EĞER BÖLGEDE O ÇAPRAZ X VEYA BAKIŞA GÖRE + ŞARETİ VARSA VEDE BU İŞARET KÜÇÜKSE 5 İLA 10 CM İSE GENELLİKLE PARA İŞARETİ GÖMÜ İŞARETİ OLARAK KABUL GÖRÜR GENELLİKLE SON NOKTA BAKILMASI GEREKEN YER OLARAK DEĞERLENDİRİLİR.
EĞER BU İŞARETDEN AYNI ALANDA 2 VEYA ÜÇGEN ŞEKLİNDE BİR DİZİLİM ALMIŞ OLARAK BULUNDUĞUNDA BU ÜÇGEN ALANIN ORTA KISMINA GELEN YERDE BÜYÜK GÖMÜSÜNE RAST GELİNMİŞ OLAN ANLATIMLAR DUYUMLAR VARDIR...

carpi-define.jpg

Sado6161

Kullanıcı
Cantar usta ne demek istediğini anlıyamadım belkide beş cmden küçük aynı resimdeki gibi ama kare içinde artı sadece artı değil

Mirkut

Vip Üye
Ustam cantar ustamin dedigine bende katiliyorum cunki seni baska bir yone yoneltmiyor hem olcu olarak hemde dortbir tarafini kapatarak noktanin yakinindan veyahut kendisi oldugundan bahsediyor. Yuvarlak icinde olsaydi farkli olabilirdi fakat yinede yardimci isaretler takip ederdi. Bencede nokta orasi hemen kayanin oldugu bolgenin civari

Üst Alt